destructor pet 19.8.2011 12:03

Nije trebalo dugo čekati na još jednu novost iz Mozille, jer već samo nekoliko dana nakon što su objavili da je izašla finalna verzija njihovog preglednika Firefox 6, objavljeno je da je dostupna i nova verzija Firefox 7.0 u beta verziji.

 

Mozilla je tako nastavila sa svojim trendom koji je prati od verzije Firefox 4 i nastavlja sa svojim brzim izdavanjem novih verzija Firefoxa. U novoj verziji mogu se očekivati dodatne optimizacije po pitanju korištenja sistemske memorije i brza sinkronizacija kroz Firefox Sync. 

 

Uz to Firefox je dostupan i u mobilnoj verziji te je nekoliko novina i tamo implementirano, tako da sada su dostupne funkcije kao što su copy i paste, te mogućnost snimanja sesija.

 

Firefox 7.0 beta dostupan je na ovoj adresi.

 

Stoja pet 19.8.2011 12:22
ford eleanor kaže...
Stoja kaže...

Uh google mora ubrzati ritam sa chromom, tek su na 14. verziji, firefox bi ih mogao sustići ovim tempom{#}

Na 15 verziji je google chrome

aah, moj je još na 14-oj hehe. Jer meni ne update-a na najnovije bete, već na one stabilnije pa malo sporije mi idu brojevi gore{#}

rustweaver ned 11.9.2011 18:02
GamerMaster2041 kaže...

lol 2 godine su se vukli sa firefox 3 a sad za mjesec dva tri 4 verzije.

http://blog.mozilla.com/blog/2011/04/13/new-channels-for-firefox-rapid-releases/

 

Koliko god bilo govora o tome na forumu, sa svakom novom verzijom Firefoxa se pojavi netko sa "omfg vec nova verzija?" komentarom.

 

Markus Dignus kaže...

Jel mi može neko reć kako da izađem sa beta kanala? Dojadilo mi sad kad su ovi učestali updatei.

Uninstaliraj betu, i instaliraj stabilnu verziju, dakle Firefox 6, tako ces se prebaciti na release kanal i dobivati samo updateove za release verzije.

Markus Dignus ned 11.9.2011 21:19
rustweaver kaže...
GamerMaster2041 kaže...

lol 2 godine su se vukli sa firefox 3 a sad za mjesec dva tri 4 verzije.

http://blog.mozilla.com/blog/2011/04/13/new-channels-for-firefox-rapid-releases/

 

Koliko god bilo govora o tome na forumu, sa svakom novom verzijom Firefoxa se pojavi netko sa "omfg vec nova verzija?" komentarom.

 

Markus Dignus kaže...

Jel mi može neko reć kako da izađem sa beta kanala? Dojadilo mi sad kad su ovi učestali updatei.

Uninstaliraj betu, i instaliraj stabilnu verziju, dakle Firefox 6, tako ces se prebaciti na release kanal i dobivati samo updateove za release verzije.

Ma samo sam u jednom fajlu promijenio sa beta na release.