crni pauk pet 19.11.2010 16:49

Evo samo da obavjestim cjenjeno pučanstvo na bug forumu,upravo sam dobio poruku od bonbona koja kaže:"Ispričavamo se zbog problema koje si možda imao ovih dana sa bonbonom.U znak isprije 1.12 na račun če ti sjesti 40kn.Hvala ti na razumjevanju i strpljenju" hehe samo da vas obavjestim ko nije dobio,dobit če, ja nisam imao nikakvih problema, a 40,nije za odbaciti  {#}

Chumi pet 19.11.2010 17:18
crni pauk kaže...

Evo samo da obavjestim cjenjeno pučanstvo na bug forumu,upravo sam dobio poruku od bonbona koja kaže:"Ispričavamo se zbog problema koje si možda imao ovih dana sa bonbonom.U znak isprije 1.12 na račun če ti sjesti 40kn.Hvala ti na razumjevanju i strpljenju" hehe samo da vas obavjestim ko nije dobio,dobit če, ja nisam imao nikakvih problema, a 40,nije za odbaciti  {#}

i meni je doslo taman sam tio nadoplatit racun a ovako nemoram weeeeee

crni pauk pet 19.11.2010 17:29
Chumi kaže...
crni pauk kaže...

Evo samo da obavjestim cjenjeno pučanstvo na bug forumu,upravo sam dobio poruku od bonbona koja kaže:"Ispričavamo se zbog problema koje si možda imao ovih dana sa bonbonom.U znak isprije 1.12 na račun če ti sjesti 40kn.Hvala ti na razumjevanju i strpljenju" hehe samo da vas obavjestim ko nije dobio,dobit če, ja nisam imao nikakvih problema, a 40,nije za odbaciti  {#}

i meni je doslo taman sam tio nadoplatit racun a ovako nemoram weeeeee

  heheh tak i ja, hvala Bogu da sam kupio bonbon prvo sam mislil da je to neko sra{#}e , al baš je ok mreža  {#}