Vijesti by forumaši

Anonymousi poslali novu poruku svijetu!

bonbon ned 22.1.2012 20:43

Osveta zbog rušenja Megauploada i uhićenja vlasnika te stranice ne prestaje. Hakerska skupina Anonymous objavila je novu video poruku, a ujedno su najavili rušenje najvećih društvenih mreža u ponedjeljak.

Hakerska skupina Anonymous najavila je za ponedjeljak rušenje najvećih svjetskih društvenih mreža na nekoliko sati. To je samo dio plana za osvetu FBI-u koji je u suradnji s policijama u nekoliko država ugasio stranicu Megaupload i uhitio vlasnika tog internetskog servisa.

Anonymousi su ujedno objavili novu video poruku u kojoj građane diljem svijeta pozivaju da ''otvore oči'', a spominju i novi svjetski poredak na koji će internet uvelike utjecati.



izvor:http://danas.net.hr/svijet/page/2012/01/22/0033006.html?pos=n1

Arxi ned 22.1.2012 21:39

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

crni pauk ned 22.1.2012 21:52
Arxi kaže...

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

Novce koje su dobili putem hakiranja odn ukrali ili kako god hočeš,darovali su u humanitarne svrhe nisu kao ostali hakeri koji naprave napad poberu lovu i čao,barem to gledaj kao pozitivnu stvar.

 

 

cassini ned 22.1.2012 22:22
Arxi kaže...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

 neće, ali će nam dati da i dalje besplatno  skidamo precjenjeni  software na kojem pojedinci inače zarađuju za nahranit 10 Afrika!!!

passat ned 22.1.2012 22:30
Septah kaže...

S riječi na dijela prosim lijepo, tak je bilo i zadnji put dok se trebao "rušiti" facebook.

 

Arxi kaže...

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

Prosli put (a vjerujem i ovaj) to Anonymous uopce nije najavio....nego vjerojatno neka djeca koja zele pobrati sto vise lajkova i pogleda na you tube-u.

Đapa club ned 22.1.2012 22:41
Arxi kaže...

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

Ima puno pametnijih stvari od ove tri koje si nabrojao i bzv. se trudiš biti pametan u temi koja to ne zahtjeva...svi smo mi bili klinci i imali smo svoje glupe faze gledajući na neke ikone kao na superheroje.

Septah pon 23.1.2012 00:35
cassini kaže...

 neće, ali će nam dati da i dalje besplatno  skidamo precjenjeni  software na kojem pojedinci inače zarađuju za nahranit 10 Afrika!!!

Kad če meni neki robin hood dati stan jer su precijenjeni a pojedinci imaju milijune jer imaju tam neku firmu koja gradi zgrade!!!