Videokamere

Naglavni ili prsni nosac akcijske kamere

dxdandy sri 2.5.2018 09:51

Sto je po vama bolje za uzeti. Naglavni ili prsni nosac kamere. Znam da ovisi i o sportu koji ce se snimati pa da odmah kazem da je u pitanju ribolov sa obale.

Znaci snimao bi se spinn ribolov ili ribolov plovkom. U pitanju je morski ribolov i povremeno rijecni.

Hvala puno na savijetima !!!

 

LP !

CyberDemonVZ sri 2.5.2018 09:56
dxdandy kaže...

Sto je po vama bolje za uzeti. Naglavni ili prsni nosac kamere. Znam da ovisi i o sportu koji ce se snimati pa da odmah kazem da je u pitanju ribolov sa obale.

Znaci snimao bi se spinn ribolov ili ribolov plovkom. U pitanju je morski ribolov i povremeno rijecni.

Hvala puno na savijetima !!!

 

LP !

 Ja sam na gearbest stranici pronašao cijeli komplet (glava, prsa, vezica, lijepilo, priljepak..) za nekoliko dolara, pa nisam morao razmišljati ili-ili.

Pogledaj ako ti paše, samo se dugo čeka dostava (2-4 tjedna) a ne znam kad ti treba.

dxdandy sri 2.5.2018 10:10

E to i je problem sto mi treba za najkasnije 11.05 sto nema sanse da mi dodje tako brzo. Inace da ne zurim onda bih uzeo komplet i ok. Ovako samo prisiljen uzeti kod nas, a nasi naravno deru ko ludi. Najpovoljnije sto sam nasao za glavu je 79kn a za prsa 120kn dok kod kineza ide sve zajedno sa jos nekim glupostima za manje para. Ali stas kad je hitno. Uletila mi polovna kamera relativno povoljno i sad taman idem na 7 dana mosrkog ribolova pa mislio i malo snimati pa ne znam sta mi je bolje za uzeti. Kanije si nasrucim iz kine sve pa mir. Skupljma i dalje prijedloge.

 

Thx !