Gorstak79 uto 26.9.2017 00:59

https://www.mediahuman.com/

 

Jutros kliknuo na jutube na pozitivno ocijenjene zapise i vidim da imam oko 1600 videa koje sam lajkao, vecinom glazba...

 

S ovim programom sam samo kopi pejstao link plejliste i sve je poskidao u mp3 formatu, bez kune troska...

 

upravo preslusavam i cistim smece koje je takodjer skinuo jer nisam lajkao samo glazbu, ali program je odlican...

 

Pokusavao sam napraviti istu stvar sa desetak drugih alata i ili su javljali razne greske ili trazili kune...

 

Mana ovog programa je ta da limitira brzinu i prikazuje oglase i win 10 stalno javlja notifikacije u donjem desnom uglu.

Damir3105 ned 2.12.2018 10:11

Molim za pomoć...postoji li još neka mogućnost skidanja s youtube? Ovo što sam do sada imao na računalu je postalo bezvrijedno i neupotrebljivo. Traže mi plaćanje za pro verziju a to ipak ne dam. Zna li možda netko kako se može jednostavno skinuti neki glazbeni video s Youtube? Hvala 

dtdtdt ned 2.12.2018 11:12
Damir3105 kaže...

Molim za pomoć...postoji li još neka mogućnost skidanja s youtube? Ovo što sam do sada imao na računalu je postalo bezvrijedno i neupotrebljivo. Traže mi plaćanje za pro verziju a to ipak ne dam. Zna li možda netko kako se može jednostavno skinuti neki glazbeni video s Youtube? Hvala 

jučer sam instalirao "4k video downloader" program i skinuo jedan glazbeni video u full hd rezoluciji i bilo je jednostavno i brzo, nadam se da će i dalje tako raditi iako sam vidio da nudi upgrade koji se plaća. postoje i stranice na kojima zalijepiš url sa youtuba ali teško je naći jednu dobru...