kezol ned 12.1.2020 14:15

Imam u računalu dva diska jedan manji ssd na kojeme je OS i nešto malo podataka i drugi veći hdd na kojeme su mi podaci, međutim kad preko windowsa pokrenem backup onda mi bude napravljen backup samo za ovaj ssd sa windowsima. Kako npravit backup ovoga drugoga hdd sa podacima? Molim pomoć!

spiderhr ned 12.1.2020 14:18
kezol kaže...

Imam u računalu dva diska jedan manji ssd na kojeme je OS i nešto malo podataka i drugi veći hdd na kojeme su mi podaci, međutim kad preko windowsa pokrenem backup onda mi bude napravljen backup samo za ovaj ssd sa windowsima. Kako npravit backup ovoga drugoga hdd sa podacima? Molim pomoć!

 

 A kam bi htel taj drugi disk bekapirati???

kezol ned 12.1.2020 14:22
spiderhr kaže...
kezol kaže...

Imam u računalu dva diska jedan manji ssd na kojeme je OS i nešto malo podataka i drugi veći hdd na kojeme su mi podaci, međutim kad preko windowsa pokrenem backup onda mi bude napravljen backup samo za ovaj ssd sa windowsima. Kako npravit backup ovoga drugoga hdd sa podacima? Molim pomoć!

 

 A kam bi htel taj drugi disk bekapirati???

 Na vanjski hdd.

Valentin17 sub 8.2.2020 17:58
kezol kaže...

 Na vanjski hdd.

Kakav problem, desni klik na particiju internoga diska, odaberi copy, otvori particiju vanjskog diska, desni klik bilo gdje i odaberi paste, najjednostavniji mogući i pouzdan način.

bunker sub 8.2.2020 18:44


@kezol

Mapu u kojoj su ti bitne datoteke stavi da se sinhronizira u 2 clouda ( gdrive, onedrive, box, Dropbox...) i miran si... Diskovi crkavaju, a plaćeni cloud mora imati backupe tvojih podataka ( čak mislim da im nekakvi medjunarodne sporazumi nalažu da moraju imati par backupa na par kontinenta tako da mogu garantirati za podatke i u slučaju nekakvih katastrofa ).