mjaneci3 pet 9.6.2023 07:39

Trebam preporuku za prijenosni disk, ne mora biti SSD, koji ima opciju kopiranja podataka s SD kartice bez računala i obavezno neku vrstu baterijskog napajanja. Doslovno hoću uređaj da mogu izvaditi karticu iz kamere i staviti u uređaj i da mi automatski kopira sve na sebe. Ne treba biti ništa prevelikog kapaciteta, dosta mi je cca 250 gb. Još bolja opcija bi bila da je uređaj tray pa da mogu u njega staviti svoj SSD.


Gracias!

Old Iggy sub 24.6.2023 15:07
BinaryJesus kaže...

Zar nije jednostavnije kupiti 10 SD kartica i onda same rokaj? Ionako prije ili poslje te slike treba prebaciti na nekamo za trajnu pohranu/editing.

Nije, ideja je odmah napraviti backup.

mjaneci3 ned 25.6.2023 11:54
Old Iggy kaže...
BinaryJesus kaže...

Zar nije jednostavnije kupiti 10 SD kartica i onda same rokaj? Ionako prije ili poslje te slike treba prebaciti na nekamo za trajnu pohranu/editing.

Nije, ideja je odmah napraviti backup.

 

Tako je, više kartica nije backup.

 

Valentin17 kaže...

Po meni dobra opcija bi bila spojiti fotoaparat na mobitel i odmah na mobitelu napraviti kopiju onoga što je slikano.

Vjerujem da je mobitel uvijek pri ruci.

 

Nemoguće uz današnju tehnologiju. Cca 500 fotki u sat vremena je pre više za prebacivanje u mob putem WiFi ili BT standarda, a da ne pričamo o limitiranoj pohrani mobitela.