Televizori

LG C3 ili LG G 2 77'' ?

šaran1234 pet 12.4.2024 12:18

Pozdrav,

 

Dvoumim se između ova dva televizora. 

 

Trenutno je G2 na dobrom popustu i 500 EUR je jeftiniji od C3, ali je također i stariji model. Na različitim reviowima ispadaju slični, ali moj najveći use case je gledanje sportova na MaxTvu. E sad, moj problem je što Max TV brzina tj HT brzina interneta nejde preko 5 MBit , pa mi je kvaliteta slike manja nego što bi to trebalo. Neki televizori daju bolji upscaling, sharpening itd, pa me zanima ako itko zna postoji li razlika između ova dva modela, koji bi bio bolji za taj use case i ima li kakvih drugih metoda za poboljšati sliku na sportskim priejnosima? 

 

 

BioZZG pet 12.4.2024 13:23

Uzmi G2 bez razmišljanja i za 500 eura uzmi kvalitetni soundbar + G serija ima 5 god garancije na burn in po defaultu.

 

G2, iako je stariji model je i dalje bolji, a u najboljem slučaju jednako dobar kao C3.

 

Upscaling nema nikakve veze ako je tebi sam izvor signala los, uostalom nezamjetne su razlike u cipu g2 i c3 za to, doslovno niti 2 %.

 

Na 77 cola ekranu ce slika uvijek biti losa ako ne gledas s korektne udaljenosti, tu nema pomoci.