Televizori

4K tv locka na 30 FPS-a

mikipaki uto 30.4.2019 19:44
Cryogenic kaže...

Dječurlijo, nema šanse da mu taj procesor vrti 4k filmove i to na 60hz, trzat će i štekat će, zato sam i rekao da ga procesor jebe, moze kupit hdmi 17.0 sa 3000 hz i opet će štekat i trzat. Napisao je da mu trza i šteka a ne da mu ide fluidno na 30 hz. Razumijete se u tehniku ko Sanader u Pelješki most.

Možda sam krivo napisao, a možda je krivo pročitano, no ide fluidno na 30 hz, dakle bez trzanja, ali kada podignem hz-e na više od toga onda blica i tv izgubi signal..... No, još jedan kabel je postao članom obitelji, pa za koji sat bude vatreno krštenje ili poraz. Javim da ne budete u brzi i ne režete vene. A ti Cryogenic, pripremi bolkji CPU da mi pošalje. Nema tko da reže vene osim MENE !!!! 

Cryogenic uto 30.4.2019 20:21
mikipaki kaže...
Cryogenic kaže...

Dječurlijo, nema šanse da mu taj procesor vrti 4k filmove i to na 60hz, trzat će i štekat će, zato sam i rekao da ga procesor jebe, moze kupit hdmi 17.0 sa 3000 hz i opet će štekat i trzat. Napisao je da mu trza i šteka a ne da mu ide fluidno na 30 hz. Razumijete se u tehniku ko Sanader u Pelješki most.

Možda sam krivo napisao, a možda je krivo pročitano, no ide fluidno na 30 hz, dakle bez trzanja, ali kada podignem hz-e na više od toga onda blica i tv izgubi signal..... No, još jedan kabel je postao članom obitelji, pa za koji sat bude vatreno krštenje ili poraz. Javim da ne budete u brzi i ne režete vene. A ti Cryogenic, pripremi bolkji CPU da mi pošalje. Nema tko da reže vene osim MENE !!!! 

Super, upali youtube 4k 60 fps, pa javi jel klizi ili ne

mikipaki uto 30.4.2019 23:54
Cryogenic kaže...
mikipaki kaže...
Cryogenic kaže...

Super, upali youtube 4k 60 fps, pa javi jel klizi ili ne

D(j)ečurlijo, kako bi rekao Cryogenic  RADIIIIIIIII !!!!!! KAOOOO SAAAAT !!!!! BUŠII, AHAHAHAH BUŠIIII !!!! DECOOOOOOO !!!!! Naravno, to sam već prije tri sata otkrio, ali ne htjedoh se javiti prije negoli popeglam do kraja friške winđozere i ne uvjerim se još jednom da teve radi na 4K rezoluciji i to na 60 hza: filmovi ne štekaju, teve ne blica, ne isključuje se.... Sve radi pet. Štoviše, istovremeno na TV-u ganja 4K, a na monitoru video 1080 s jubita, bez štekanja. A, sve s novim kableom za koji se, eto, isplatilo potegnuti 40-ak kilometara (80, zapravo, tam i nazad) i to upravo onaj koji je Minneyar preporučio da koristi iz Sancta Domenice - Sbox.  Kupih ga za 29 kn  - 29 KUNAAA !!!!! unbeleivable !!! Boktedao, dva piva, a mislio sam pljunuti još više love da riješim ovu noćnu moru. I to kupih kod njegova proizvođača Šmit elektornica iz Kutine. Da, da, to je proizvod naše hrvatske pameti, ali proizveden u Kini, naravno, jer je očito preskupo plaćati Hrvate, već je isplativije plaćati Kineze. Nije zeza, lik mi rekao. 
Tako da najiskrenije zahvaljujem Stjepanju, Anđelu bez falange i svakako VEEEELIKA hvala Minneyaru koji mi je bio nekako najupečatljiviji s tim dotičnim kabelom ! Hvala i Cryogenicu što ne mora slati novi CPU. Cryogenic, i 4k na jubitu ide bez šteke..... ;) Naravno, hvala svima ostalima na infou. 
I fala k na udarcu da je to prebačeno preko k ! Nadam se na duge staze. A, sad raspali po pivi i po gledanju do ranojutarnjih sati.