Plock pon 11.5.2015 08:38

Zdravo svima,

Već neko vrijeme radim na bazi u kojoj bi se nalazili ispravni linkovi na iptv streamove ex-yu tv stanica. Počelo je kao nešto samo za moju upotrebu ali mislim da bi sve moglo biti još i bolje kad bi to ponudio i drugima. Želja mi je da se malo usavršim u programiranju gdje ću razvijati nešto konkretno, od čega će drugi imati neke koristi.

 

Na linku http://ip-tv.zz.mu/ možete pogledati kako trenutno sve izgleda.

Korisnik: test
Šifra: test

Svaki korisnik može birati šta želi gledati od ponuđenih kanala i tako dobiti listu samo onog što ga interesuje.

Lista kanala se automatski generiše u linku koji se nalazi na vrhu stranice, koja se može ubaciti u KODI, VLC ili Simple player.

FREE paket je za neregistrovane korisnike - samo kanali koji su označeni kao FREE
PREMIUM paket je za registrovane korisnike - može gledati sve kanale osim XXX kanala i praviti svoju listu kanala
PREMIUM+ paket je za registovane korisnike koji mogu dokazati da su punoljetni - može gledati sve dostupne kanale sa svojom listom kanala

Za registraciju pošaljite mail sa željenim korisničkim imenom i šifrom.

Uglavnom, SVE navedeno je BESPLATNO. Ideja je da se skupe ljudi koji će međusobno dijeliti linkove i da imaju mjesto na kojem će sve ostalo ići automatski.

Nadam se da ovaj post neće biti tretiran kao marketing jer ništa ne prodajem. Samo pokušavam okupiti ljude sa sličnim interesovanjima.

pukycro uto 28.7.2015 16:59
dignjaci kaže...

zbog čega većina TV kanala tioa Cinestar Tv i sl. puca nakon nekoliko sekundi ili minuta a kako treba neko vrijeme da se ponovno pokrene gubi se dobar dio sadržaja

 isto pitanje,buffer podignut na 10 000 ali ne dogadja se ništa drugacije.