Telemach Hrvatska (bivši Tele 2)

Problemi s komunikacijom u Tele 2 mrezi

ivanoman sri 12.11.2014 22:36

Pozdrav svima,

imam problem kod Tele2 mreze, vrlo losa komunikacija sa stalnim prekidima i šumom. E sad ja mislim da je to sto zivim u Kastelima, ali i kad sam bio u Splitu isto mi se desava! Mrzim te probleme stalno gubim signal isto tako i sestra i prijatelj jebote! Znaci sranje veza! Sto mi preporucujete za sljedeceg operatora! Ovog sto posto mijenjam!

AmD čet 13.11.2014 01:52

Jesi uopće razgovarao sa njihovom službom za korisnike? Kada sam koristio njihove usluge nisam nikada imao takvih problema, čak ni sa najmanjim postotkom signala, tako da popričaj sa njima najprije .. Ako ti oni kažu da je zbog signala, tj ne ponude nikakvu mogućnost popravka ili provjere onda pređi na operatera koji ti je najbolji, tj ima najbolji mobilni signal u tvom području, vjerovatno je to HT. 

red_bull čet 13.11.2014 08:24

Ja sam u 2 gosine koliko mi je trajao ugovor sa ovim lopovima, 100 puta skoro bacio telefon u zid, katastrofalan signal, konstantno gubljenje signala prekidanje veze usred poziva, ljudi me zvali, meni ne zvoni telefon. katastrofa. problem je u tome sto imaju malo svojih odasiljaca pa u "rubnim" podrucjima prebacuje na t-com.. presao na t com problemi nestali.

nikad vise ovi muljatori pa da mi badava daju pakete i mobitele..

Jarvan čet 13.11.2014 08:26

Bilo da se nalazim doma (Kloštar Ivanić), ili u Zagrebu, u bilo kojem mobitelu, isti su problemi.

Internet, katastrofa, konstantno se pali roaming, prekida razgovore, šum, gubljenje signala...idiot već 2 godine se mičem od njih i prelijen sam otić u t-mobile otić prebacit broj. (jer službeni ionako koristim više).

ivanoman čet 13.11.2014 13:24
AmD kaže...

Jesi uopće razgovarao sa njihovom službom za korisnike? Kada sam koristio njihove usluge nisam nikada imao takvih problema, čak ni sa najmanjim postotkom signala, tako da popričaj sa njima najprije .. Ako ti oni kažu da je zbog signala, tj ne ponude nikakvu mogućnost popravka ili provjere onda pređi na operatera koji ti je najbolji, tj ima najbolji mobilni signal u tvom području, vjerovatno je to HT. 

Naravno, zvao sam ih dosta puta no nista, uvijek su odgovarali da je to do mobitela i njega sam slao na servis pod garancijom isti problemi... Sad razmisljam o HT... Hvala ti.

ivanoman čet 13.11.2014 13:25
red_bull kaže...

Ja sam u 2 gosine koliko mi je trajao ugovor sa ovim lopovima, 100 puta skoro bacio telefon u zid, katastrofalan signal, konstantno gubljenje signala prekidanje veze usred poziva, ljudi me zvali, meni ne zvoni telefon. katastrofa. problem je u tome sto imaju malo svojih odasiljaca pa u "rubnim" podrucjima prebacuje na t-com.. presao na t com problemi nestali.

nikad vise ovi muljatori pa da mi badava daju pakete i mobitele..

Vjerovatno cu i ja na HT nisam jos gledao kakve ponude imaju vidjet cu, hvala ti na savjetu! 

ivanoman čet 13.11.2014 13:25
Jarvan kaže...

Bilo da se nalazim doma (Kloštar Ivanić), ili u Zagrebu, u bilo kojem mobitelu, isti su problemi.

Internet, katastrofa, konstantno se pali roaming, prekida razgovore, šum, gubljenje signala...idiot već 2 godine se mičem od njih i prelijen sam otić u t-mobile otić prebacit broj. (jer službeni ionako koristim više).

Isto tako i meni, hvala ti!

Dino.Randic sri 3.12.2014 14:14

Pozdrav,

pred par dana sam presao na tele2 i kako imam slab signal pošto sam okolica rijeke zna mi nekad prebacit na roaming.I zovem ja tele2 teh podrsku i kazu mi da ukoliko me zeze signal da se spojim na tmobile mrezu jer da oni imaju sklopljen ugovor s njima i da su cijene iste i preko njih.

Eto pa me zanima dali tko od vas ima iskustva s tim da nebi kasnije bilo da je ipak drugacija cijena jer oni zacas okrenu pricu. thx

Marko :D sri 3.12.2014 14:51
Dino.Randic kaže...

Pozdrav,

pred par dana sam presao na tele2 i kako imam slab signal pošto sam okolica rijeke zna mi nekad prebacit na roaming.I zovem ja tele2 teh podrsku i kazu mi da ukoliko me zeze signal da se spojim na tmobile mrezu jer da oni imaju sklopljen ugovor s njima i da su cijene iste i preko njih.

Eto pa me zanima dali tko od vas ima iskustva s tim da nebi kasnije bilo da je ipak drugacija cijena jer oni zacas okrenu pricu. thx

Slobodno se spoji na HT signal, nećeš imati dodatnih troškova. Oni imaju ugovor sa HT-om za korištenje signala bez naplate. Ako ti se kojim slučajem naplati korištenje nacionalnog roaminga, zatraži službu za korisnike povrat sredstava.

Dino.Randic sri 3.12.2014 15:01
Marko :D kaže...
Dino.Randic kaže...

Pozdrav,

pred par dana sam presao na tele2 i kako imam slab signal pošto sam okolica rijeke zna mi nekad prebacit na roaming.I zovem ja tele2 teh podrsku i kazu mi da ukoliko me zeze signal da se spojim na tmobile mrezu jer da oni imaju sklopljen ugovor s njima i da su cijene iste i preko njih.

Eto pa me zanima dali tko od vas ima iskustva s tim da nebi kasnije bilo da je ipak drugacija cijena jer oni zacas okrenu pricu. thx

Slobodno se spoji na HT signal, nećeš imati dodatnih troškova. Oni imaju ugovor sa HT-om za korištenje signala bez naplate. Ako ti se kojim slučajem naplati korištenje nacionalnog roaminga, zatraži službu za korisnike povrat sredstava.

Ja sam preko bonda, zato i pitam jer kako ja uopće mogu i znat ako oni naplate roaming?

i dali to samo tele 2 ima sklopljen ugovor s tmobile ili i ostali operateri imaju to?

Marko :D sri 3.12.2014 15:20
Dino.Randic kaže...
Marko :D kaže...
Dino.Randic kaže...

Pozdrav,

pred par dana sam presao na tele2 i kako imam slab signal pošto sam okolica rijeke zna mi nekad prebacit na roaming.I zovem ja tele2 teh podrsku i kazu mi da ukoliko me zeze signal da se spojim na tmobile mrezu jer da oni imaju sklopljen ugovor s njima i da su cijene iste i preko njih.

Eto pa me zanima dali tko od vas ima iskustva s tim da nebi kasnije bilo da je ipak drugacija cijena jer oni zacas okrenu pricu. thx

Slobodno se spoji na HT signal, nećeš imati dodatnih troškova. Oni imaju ugovor sa HT-om za korištenje signala bez naplate. Ako ti se kojim slučajem naplati korištenje nacionalnog roaminga, zatraži službu za korisnike povrat sredstava.

Ja sam preko bonda, zato i pitam jer kako ja uopće mogu i znat ako oni naplate roaming?

i dali to samo tele 2 ima sklopljen ugovor s tmobile ili i ostali operateri imaju to?

Prati stanje na račnu, aktiviraj neku tarifu npr. Smiley i vidi naplaćuje li ti se SMS i internet (kod Smart tarife pozivi i internet). Ako ti se ne naplaćuje ni jedno znači da je sve u redu. Ako se pak naplaćuju te usluge iako ti je aktivirana tarifa, nazovi službu za korisnike.

Ja sam isto na bonove i jednom mi se mobitel prebacio na HT signal dok su imali radove na svom, sve usluge su mi radile normalno i nisam imao nikakvih troškova. 

 

Ovaj ugovor ima samo Tele2 jer oni imaju slab signal pa im ovo služi kao nadopuna za njihov signal na područjima loše pokrivenosti. Na čijem si signalu možeš provjeriti tipkanjem koda *107#

Marko :D čet 4.12.2014 15:26
Dino.Randic kaže...

Neznam ja sam pokusavao spojit se na tmobile mrezu ali nece da se spoji, i na 2g niti 3g..

iako signal od tmobilea bude pun, posto mi stara ima tmobile..

zvao sam podrsku pa da ce mi se javit kroz par dana..

Kako se ideš spajati na HT mrežu, u postavke mobilne mreže? Što kaže kada se pokušaš spojiti?

Dino.Randic čet 4.12.2014 18:31
Marko :D kaže...
Dino.Randic kaže...

Neznam ja sam pokusavao spojit se na tmobile mrezu ali nece da se spoji, i na 2g niti 3g..

iako signal od tmobilea bude pun, posto mi stara ima tmobile..

zvao sam podrsku pa da ce mi se javit kroz par dana..

Kako se ideš spajati na HT mrežu, u postavke mobilne mreže? Što kaže kada se pokušaš spojiti?

Postavke pa mobilne mrežepa mrežni operateri, onda mi pretražuje i onda mi se pokažu mreže zatim odem na t-mobile 2G i onda mi učitava prijavu ali se ne želi spojit.Izbaci mi  "Trenutačno se nije moguće spojiti na mrežu, pokušajte kasnije"..i to je to ali nece nikako..

Marko :D čet 4.12.2014 18:57

Meni kada se pokušam spojiti na T-Mobile 2G kaže da mi kartica ne dozvoljava spajanje na tu mrežu, a jednom sam već bio spojen na nju (samo me spojilo). :)

 

Probaj uključiti roaming pa onda probati prebaciti na T-Mobile 2G. Ako i dalje ne želi kontaktiraj službu za korisnike.

Dino.Randic pet 5.12.2014 19:27
Marko :D kaže...

Meni kada se pokušam spojiti na T-Mobile 2G kaže da mi kartica ne dozvoljava spajanje na tu mrežu, a jednom sam već bio spojen na nju (samo me spojilo). :)

 

Probaj uključiti roaming pa onda probati prebaciti na T-Mobile 2G. Ako i dalje ne želi kontaktiraj službu za korisnike.

jesam ali nista, vec sam ih kontaktirao pa ce me zvat iz teh. podrske..

Sil sub 24.2.2018 12:39

Da li se još nekome događaju problemi u zadnje vrijeme? Naime, dolazi do čestog 'pucanja' tijekom razgovora. Ne prekine se poziv, već ne čujem drugu osobu, niti ona mene... Isprobao na više uređaja i ista stvar. Nema pravila gdje i kada.

Ivan_cno sub 24.2.2018 12:53

Zna mi se dogoditi da drugu stranu ili ona mene ne cuje. Takoder dogodilo mi se jednom da me druga strana ne moze dobiti na tel. a mreza je bila ok. Javljalo je nedostupan. Tele 2 jel... Netko upuceniji mozda moze objasniti zasto se to dogada

Marko :D sub 24.2.2018 13:03
Ivan_cno kaže...

Zna mi se dogoditi da drugu stranu ili ona mene ne cuje. Takoder dogodilo mi se jednom da me druga strana ne moze dobiti na tel. a mreza je bila ok. Javljalo je nedostupan. Tele 2 jel... Netko upuceniji mozda moze objasniti zasto se to dogada

To se i mom bratu nekoliko puta dogodilo, problem je nestao sam od sebe. Kod mene inače sve radi bez ikakvih problema. ¯\_(ツ)_/¯