Tableti

Zamjenski punjac za Lenovo Tab 2 Pro

Zelja pon 6.3.2023 17:00

Pozz ljudi.

Kupio sam Lenovo Tab 2 Pro tablet  ali nazalost prodavac mi je uvalio punjac od 5V 2A dal namjerno ili greskom necu da sudim ali doslo je do stete na tabletu na ekranu koja je hvala Bogu popravljena,nije receno uzrok problema.

Na tabletu pise input: 12V 1.8A.

Nazalost obisao sam citav grad i nisam uspio da nadjem barem slican punjac orginalnom nego samo ova 2 sa slike.

Mene sada zanima, da li ja mogu koristiti jedan od ovih punjaca a da ne dodje do neke stete na tabletu, jer mi je receno da ne bi trebao koristiti te punjace toboze moze doci do stete na digitajzeru tableta i samim time do ekrana?

Punjac koji je 12V a 2A mogu samo naci na iglicu izlaz nema sanse na micro USB.

 

 

dax-lax pon 6.3.2023 17:13

Jesi ti siguran da tablet traži 12V/1.8A a da mora biti micro usb. Imam jedan lenovo tab s tom speckom, ali je tanki barrel jack. Možeš ti probat i ove uštekat kaj imaš ako uspiju ispregovarat s pločom voltažu.
Digitizer ti ziher nije parnuo zbog slabijeg punjača. Digitizer može samo zezat dok je tab na punjaču, ali štetu nemre napravit

Zelja pon 6.3.2023 17:15
dax-lax kaže...
Jesi ti siguran da tablet traži 12V/1.8A a da mora biti micro usb. Imam jedan lenovo tab s tom speckom, ali je tanki barrel jack. Možeš ti probat i ove uštekat kaj imaš ako uspiju ispregovarat s pločom voltažu.
Digitizer ti ziher nije parnuo zbog slabijeg punjača. Digitizer može samo zezat dok je tab na punjaču, ali štetu nemre napravit

 Tako pise na tabletu sa zadnje strane.

E jbg druze ispade ja nz sta je micro usb..micro usb naravno,takav je izlaz na tabletu.

A evi kakav je problem bio:

https://www.youtube.com/watch?v=OoJrL1ijdh0