Tableti

Tablet za oko 200 eura

letsmakepeace uto 3.10.2023 10:02

 

Molio bih savjet za klinca 7 god za tablet ..no uzeo bih nešto od oko 200 eura oko 10 incha sa 1920x1080 da može lakše gledat u njega ..treba mu i za školu no i žena će gledat youtube itd pa mi je bitno da je ekran dobar al i da ima nešto snage pošto će mali igrati fortnite vjerovatno itd ...

zanima me što mislite o ovima tj koji je najbolji ili ako možete preporučit neki..novi sam u ovome pa eto..hvala

 SAMSUNG Galaxy Tab A8 

Xiaomi Redmi Pad se

Blackview Oscal PAD13 - negdje sam vidio da ovaj može samo strimati u sd kvaliteti..jel to točno ?

Lenovo tablet Tab M10

maks0806 uto 3.10.2023 10:41

Savjetujem da podebljaš budžet i/ili uzmeš u obzir rabljene jače uređaje. Ili ipad kad smo već kod toga. Dosta ljudi koji su tako kupovali tablete tog cjenovnog ranga ih na kraju ne korste i samo su na mobu jer su katastrofalno spori i lošijih ekrana itd. Ajde ako je klincu za youtube i ne zna za bolje, ali za igrice nisu s tim čipsetima nikako

Na njuškalu su ipad 7/ipad 8 za 200-300 eura, ako to dolazi u obzir, bit će im puno upotrebljiviji za navedeno

jozef uto 3.10.2023 11:03
letsmakepeace kaže...

 

Molio bih savjet za klinca 7 god za tablet ..no uzeo bih nešto od oko 200 eura oko 10 incha sa 1920x1080 da može lakše gledat u njega ..treba mu i za školu no i žena će gledat youtube itd pa mi je bitno da je ekran dobar al i da ima nešto snage pošto će mali igrati fortnite vjerovatno itd ...

zanima me što mislite o ovima tj koji je najbolji ili ako možete preporučit neki..novi sam u ovome pa eto..hvala

 SAMSUNG Galaxy Tab A8 

Xiaomi Redmi Pad se

Blackview Oscal PAD13 - negdje sam vidio da ovaj može samo strimati u sd kvaliteti..jel to točno ?

Lenovo tablet Tab M10

 od navedenog Lenovo uopće ne može pokrenuti Fortnite, Samsung A8 vrlo teško, Blackview ne znam kakav je ali vidim da ima stariji proc, tako da ti ostaje jedino Xiaomi, i to nikako ne uzeti 4GB verziju, samo 6 ili 8 dolazi u obzir.

Najvažnije od svega: preporučujem da kupiš online tako da imaš pravo povrata 14 dana jer su dobre šanse da nećeš bit zadovoljan.

itomic009 sri 4.10.2023 21:44

Evo ja sam ovih dana gledao malo take neke tablete i malo testirao u trgovni koliko se može neke od ovih koje si spomenuo te se potvrdilo ono što iamš po netu, a to je da je Redmi Pad (kojeg imaš od 219 eura) uvjerljivo najbolji deal u toj klasi i ima hrpu dobrih recenzija. S obzirom i na ono malo što sam i sam uspio vidjeti, uspoređujući Galaxy Tab A8 i taj Redmi Pad, sve stoji. Dakle, za oko 200 eura je taj tablet zakon i vrlo je dobar, nije loš uopće. Probaj negdje po dućanima gdje ga ima za vidjeti pa da vidiš i sam.