Tableti

Koji tablet da uzmem?

Bass uto 23.7.2019 21:24

Definitivno najbolji tablet za te novce. Jedino vise nema updatea kolko sam cuo ali nije ni bitno. Nakon sto se skine gplay, sve je dalje ko podmazano. Baterija je ludilo, 15h SOTa dobio iz posljednjeg punjenja.

Azmo sri 24.7.2019 11:23

Krepao mi je tablet pa moram uzet novi.

Nisam pratio godinama i čini mi se da je tržište tableta dosta zamrlo. Ne znam ni jel imam kakvih poštenih novih modela.

Jel može preporuka do 3000 kn nekog 10+ inch tableta koji bi bio u skladu s vremeneom odnosno da nije već sad zastario i da traje bar 3 godine. :)

HELP!!!

tajo1960 sri 24.7.2019 11:44
Azmo kaže...

Krepao mi je tablet pa moram uzet novi.

Nisam pratio godinama i čini mi se da je tržište tableta dosta zamrlo. Ne znam ni jel imam kakvih poštenih novih modela.

Jel može preporuka do 3000 kn nekog 10+ inch tableta koji bi bio u skladu s vremeneom odnosno da nije već sad zastario i da traje bar 3 godine. :)

HELP!!!

Prolistaj unazad 3-4 stranice teme i dosta toga ćeš vidjeti.

Azmo sri 24.7.2019 14:43

Pročitao i vidim puno pitanja a malo odgovora.

Jel zna netko kakvi su Xiaomi tableti? Bio je nedavno na BUG strancici da će zbaciti nove uskoro. Sad nikako ne mogu naći taj članak.

Jel na netko nešto o tome?

dealer92 sri 7.8.2019 22:35

Pozdrav, trebao bi mi neki tablet. Za stariju je osobu pa bi bilo pozeljno da je 10 inci, sa utorom za sim karticu. Uglavnom nista skupo, sto jeftinije, to bolje. Ne znam kako se krecu cijene tableta ali nesto do 800 kuna najvise, nista preko, tablet ce koristit za fb, viber i youtube.

Hvala

Čitatelj pon 19.8.2019 13:53

Jel postoji tabled od 10 do 14", a da ima DVB-T i integriranu antenu (makar na razvlacenje)?

Ili bar preporuka tableta + nekakav DVB-T adapter za njega. Tablet isto tako od 10 do 14".

Cjena okvirno nije bitna, ali nema smisla da kosta vise od 500€.

MasterG pon 19.8.2019 13:59
Čitatelj kaže...

Jel postoji tabled od 10 do 14", a da ima DVB-T i integriranu antenu (makar na razvlacenje)?

Ili bar preporuka tableta + nekakav DVB-T adapter za njega. Tablet isto tako od 10 do 14".

Cjena okvirno nije bitna, ali nema smisla da kosta vise od 500€.

tipa ovo?

Čitatelj pon 19.8.2019 14:08

Da, to je OK sa USB-B OTG tabletima, makar bi radije da je "integrirano" (ako je moguce) u tablet,

jer ovako ne mogu i gledati i puniti u isto vrijeme.

To mi je kad sam na brdu ili na moru, pa pristekam na solarni battery pack,

da pogledam pokoji put malo sport ili nesto prije spavanja.

Čitatelj jučer 11:46

Rijesio sam svoje muke - nasao sam ovo:

https://www.xoro.de/produkte/details/xoro-ptl-1050/

Ima bateriju koja drzi do 5h, dobije se autopunjac i normalni, te mala antena (nije sigurno nista posebno al za nuzdu dosta).

Noga se moze podesavati po kutovima, ili se skroz okrenuti da bi se recimo zakacila za granu ili bilo sta drugo.

Sve u svemu - ako nekome zatreba, da zna da postoji tako nesto. I za 109€ nema bolje kupnje, i zajebancija

sa tabletima i USB-ovima, ovo radi "out of the box".