dado1983 sri 17.7.2019 06:29

Mislim oko 5500 eura sve u Njemackoj kosta plus imam prvo sam kupio asus dual 2080 ti pa je krepala nije mi se dalo cekat popravak pa sam strix verziju kupio to je jos 1500 eura i kad se dual vratio sa popravka za 3 mjeseca sam izvadio strix i vratio dual pa nek gori ako hoce pod garanciom je..Nikako nemojte dual kupovat grije se dosta do 85C i onda se automatski pale ventovi na 100 % da je hladi pa je bucnotih par trenutaka i tako u intervalima stalno dok strix necujes da radi plus ima osvjetljenje a dual ne...Tko igra Wot meni kad iskljucim vsinc ide do 170 fps u 4k e sad imam i metro i batlefield 5 anthem isto...prekrasan je ta nova tehnologija raytracing ali nedovoljno u nekim trenutcima da vrti 60fps iako je i dlss ukljucen,iskljucivanjem dlssa jos manje fps ali igrivo je nije da nesto trza previse i da graficke nisam overklokirao procesor mi je na 4600mhz moze jos ali nezelim,procesor se negrije sa ovim hladenjem u igrama max 50C i usage je 50% max sto mi se svida znaci spava i vrti bez problema