Stolna računala

Problemi oko grafičke kartice

Marko Vuckovic pet 2.12.2016 19:27

Pozdrav svima,

 

prije 14 dana sam uzeo grafičku karticu, i prvi put kada sam je stavio na maticnu, upalio kompjuter pisalo je No Signal Detected, ok, prodje par minuta kompjuter se ugasi sam i nece da se upali, iskljucim ja njega iz struje, prodje 1 dan upalim i radi normalno, evo isti problem mi se desio jutros samo sto je prije toga tokom igranja neke igre sam se iskljuci i cuje se rad kulera jace nego inace i pise No Signal Detected i nakon toga se sam opet ugasi i ne mogu ga upaliti opet, do cega je problem? Grafičke, napajanja, matične?

softwaremaniac pet 2.12.2016 20:19
Marko Vuckovic kaže...

Pozdrav svima,

 

prije 14 dana sam uzeo grafičku karticu, i prvi put kada sam je stavio na maticnu, upalio kompjuter pisalo je No Signal Detected, ok, prodje par minuta kompjuter se ugasi sam i nece da se upali, iskljucim ja njega iz struje, prodje 1 dan upalim i radi normalno, evo isti problem mi se desio jutros samo sto je prije toga tokom igranja neke igre sam se iskljuci i cuje se rad kulera jace nego inace i pise No Signal Detected i nakon toga se sam opet ugasi i ne mogu ga upaliti opet, do cega je problem? Grafičke, napajanja, matične?

Grafika, napajanje ili RAM.

Brigo112 pet 10.3.2017 21:47

Imam jedan veliki problem s mikrofonom ! Imam ga već 2 mjeseca i super je radio i sve mogao sam snimati za YT i pričati s prijateljima preko TS3 !

I ječer sam krenuo snimati i kada sam završio sa time ušao sam u video i vidio da mi se uopće ne čuje moj glas nego samo se čuje šuptanje gledao sam na internetu da rejšim ali ništa !

Ako mi netko može da kaže gdje je problem i šta da radim bio bih mu zahvalan ! 

Na slici se jasno vidi da mi je mikrofon uključen i dok sam slikao to pričao sam ali ništa !