Start-up

Jeftinjak.biz - riskiraj pa prođi jeftino

APazinjan uto 8.3.2011 10:23

Hvala. Uplatu znam kako ću riješiti ali ne mogu dok ne skupim nešto para. Sve pare od projekta idu u njegov razvoj tako da će stalno poboljšavati. Samo treba krenuti. Nadam se da će se ekipa s buga zainteresirati...

Danny_HR uto 8.3.2011 10:28

Ima potencijala, obavezno izreklamiraj po raznim forumima, organiziraj si banner exchange.

Sad ti je na redu najteži dio posla, a to je dofuravanje ekipe na stranicu. U tome ne budi lijen. :)

Držim fige.

APazinjan uto 8.3.2011 11:16

Evo da pojasnim neke stvari. Kao prvo mogu sudjelovati državljani bilo koje države, cd keyevi rade svima a hardware šaljem o vašem trošku ( no to je zanemarivo pored dobiti ). Izbor je totalni random pomoću programa. Nema rodbine, ja vec imam dovoljnu dobit od stranice i ne zelim to riskirati sa nekim prevarama. Uostalom vidjet ćete kada se jave pobjednici na bug ;)

Danny_HR uto 8.3.2011 11:38

I da, savjetovao bih da se ne držiš samo IT-a. Proširi ponudu na obične stvari, poput kino karata ili nečeg sličnog.

To su stvari koje mega brzo privuku publiku.
Sjeti se kako su se razgrabile na kolektivi npr.

APazinjan uto 8.3.2011 11:45

Neznam kako bi išlo to oko karata posto nisam bas u nekom velikom gradu. Ali definitivno ako krene će se povećatii izbor ne brinite ;) evo zamolio bih sve da malo podjele po facebooku (tko hoće ;) Danas ću dodati još neke stvari. Hoće netko sudjelovati danas?

win4crazzy uto 8.3.2011 11:47
APazinjan kaže...
Neznam kako bi išlo to oko karata posto nisam bas u nekom velikom gradu. Ali definitivno ako krene će se povećatii izbor ne brinite ;) evo zamolio bih sve da malo podjele po facebooku (tko hoće ;) Danas ću dodati još neke stvari. Hoće netko sudjelovati danas?

ja bi sudjelovo radi reda al me jebe nacin placanja i neda mi se s tim zajebavati

Eyekool uto 8.3.2011 12:21

Ako se ne varam za uplatu u banci (ili putem internet bankarstva) je potrebna adresa primatelja (ili bar mjesto prebivališta), a ne vidim da je navedena na "Upute i objašnjenja" na jeftinjak.biz

Inače, izgleda zanimljivo, sretno {#}

DamageHigh uto 8.3.2011 13:58
APazinjan kaže...
Neznam kako bi išlo to oko karata posto nisam bas u nekom velikom gradu. Ali definitivno ako krene će se povećatii izbor ne brinite ;) evo zamolio bih sve da malo podjele po facebooku (tko hoće ;) Danas ću dodati još neke stvari. Hoće netko sudjelovati danas?

http://www.facebook.com/ajax/share_dialog.php?s=99&appid=2309869772&p%5B0%5D=100001380563864&p%5B1%5D=193589314008528

 

{#}

Možeš i ubacit link na OVU sliku, pa bubnut na stranicu..