Sport

Ultimativna tema - sport i sportska oprema HR

acmilan2 uto 12.3.2019 14:06

Pošto vidim da nema neke teme koja bi se bavila općenito sportskom opremom, volio bih da podržite ovu temu gdje bi mogli svakodnevno komentirati cijene i opremljenost raznih trgovina, gdje su kakve akcije i dobre ponude za sve sportove od ekipnih sa loptom do samostalnog fitnessa i slično.

Nisam neki ekspert u tome, iskreno najviše sam naručivao sa sportsdirecta ovih godina, no roba im postaje sve slabije kvalitete, a mogućnošču izlaska V. Britanije iz EU će nam zatvoriti izlaz njihove robe bez carine pa bi se mnogo ljudi moglo okrenuti lokalnim prodavaonicama.

 

Volio bih da date neke reviewe, komentare, savjete, gdje se mogu dobivati neke pogodnosti, članske iskaznice ili kartice kluba vjernosti i slično pa da si pomognemo na taj način.

 

Ovdje ću nabrojati neke trgovine i svoja iskustva s njima do sada:

 

INTERSPORT - kad god bih kupovao nešto kod njih, uvijek bi imali najskuplje proizvode. Artikli su im kvalitetni i stvarno je bila originalna roba, no međutim, treba pričekati uvijek neke blagdane ili novo godišnje doba da se može očekivati prihvatljiva cijena.

HERVIS - izbjegavao sam tu trgovinu u Hrvatskoj jer u Sloveniji su uvijek cijene bile niže i do nekoliko 100-tina kuna. Patike za 1000kn u Sloveniji budu oko 100€ ili manje, no počele su se cijene izjednačavati lagano tako da trenutno roba original također, cijene tako tako, osoblje pristupačno, opremljenost velika.

 

Neke još od trgovina za koje sam samo vidio reklame na internetu: SPORT VISIONROST ŠPORTDECATHLON.

 

U decathlonu nisam do sada ništa još kupovao, no vidio sam u njihovoj ponudi da imaju sportske kratke majice za 20-ak, 30-ak kuna pa sam gledao da uzmem kojih 10-ak komada pa da isprobam njihovu "najpovoljniju kvalitetu", u najgoru ruku ću ih nositi doma ukoliko ne budu udobne, ako grebu ili ako ću se znojiti, a one neće disati.

Što se tiče neke opreme za vježbanje, iskreno nisam nikad to kupovao do nedavno, najjeftinije sam našao opet u Sloveniji, ali u Hoferu (trgovina sa namirnicama i svim ostalim stvarima od elektronike pa do eto sportske opreme) koji imaju neke svoje marke tamo te sam si kupio dvije girje (kettlebell) od 6 i 8kg i nigdje nisam jeftinije našao, ali opet je bilo na akciji i samo te su ostale, dok težih nije bilo, tako da svugdje gdje netko pronađe neki dobar deal, bilo bi mi drago da objavi ovdje kao što postoje teme za igre, hardver i slično, dobre ponude ljudi cijene, a time je i forum odmah aktivniji.

 

 

Eto, ukratko od mene, nadam se da ćemo dignuti ovu temu malo te da ćemo si pomoći sa dobrim cijenama pojedinih artikala i ako ljudi ne znaju gdje bi nešto kupili, da im možemo dati neku preporuku, a ne da se uvijek otvaraju posebne teme za to. Pozdrav!

 

Edit: sad sam se sjetio da sam u intersportu u ljetnim mjesecima golmanske rukavice kupovao za jako nisku cijenu, sve do 200kn, cak bilo i adidas champions league modela za 200kn ili manje, ovisi o velicini ruke tako da za to je moja preporuka tamo.