Sport

MMA (Mixed Martial Arts)

mbaksa uto 11.2.2020 16:10
Pero Dinamit kaže...
Šta su onda bitne samo zadnje 3 runde? Svaka runda se boduje zasebno i onda se zbrajaju bodovi i toeto.

Tako se u konačnici i bodovalo, ne? 

 

Pero Dinamit kaže...
Svi imaju pravo taktizirati,

Slažem se. Imaju pravo taktizirati. Isto tako imaju pravo izgubiti zbog taktiziranja. Taktiziranje ne treba nagrađivati. Jedna od posljedica uvođenja novih pravila je i smanjivanje efekta taktiziranja. Pa ono... Nek taktizira do mile volje, ali neka se onda ne iznenadi kad mu se to obije o glavu.

 

Pero Dinamit kaže...
ne moraš nokautirati prvaka da bi postao prvakom.

Ne moraš. Ali bježanje od borbe u dvije od pet rundi te ne čini baš nekim materijalom za prvaka...

toxic ned 23.2.2020 06:58
veseli007 kaže...

Da se ne preskoci rematch BOX Wilder Vs Fury 2 nocas u 3:00 na gol.hr💪😊✌️

 Tyson ga doslovno demolirao, pokazao mu kako se boksa. Ovaj je sve nade od pocetka imao u svoju desnicu i pogodio je Furya ali ovaj nije trzo...

Mislim da je kut Wildera ispravno postupio kada su bacili rucnik...

 

 

Silent horror1992 ned 23.2.2020 07:36

Meni je ovo bilo prečudno.

Wilder od druge runde već djelovao kao da je skroz ispuhan, kao da je drogiran ili pijan, nevjerojatno da borac tog kalibra nema kondiciju za više od 2-3 runde.

Je imao više mase ovaj put al opet neshvatljivo i nevjerojatno.

Tehnički je on očito smiješan i ispod prosječan borac i hajpan i nahajpan u konačnici je bez uporišta i argumenata.

Odškolovao ga kralj cigana i svaka čast.

toxic ned 23.2.2020 07:43
Silent horror1992 kaže...

Meni je ovo bilo prečudno.

Wilder od druge runde već djelovao kao da je skroz ispuhan, kao da je drogiran ili pijan, nevjerojatno da borac tog kalibra nema kondiciju za više od 2-3 runde.

Je imao više mase ovaj put al opet neshvatljivo i nevjerojatno.

Tehnički je on očito smiješan i ispod prosječan borac i hajpan i nahajpan u konačnici je bez uporišta i argumenata.

Odškolovao ga kralj cigana i svaka čast.

 Frajer je imao najvise kila do sada s kojima se ne zna nositi..

no ako pogledas on je svu snagu ispucao u Fury i skuzio da ovaj ne trza s druge strane u prvoj rundi je vec primio par jakih udarac i osjetio je strah...

pretpostavljam strah kojeg do sada nije osjetio...

 

a kasnije se to i dogodilo... jednostavno Fury u ovoj formi u kojoj se pojavio s tom tezinom je najbolje sto se trenutno ima u teskoj kategoriji... Joshua bi pao puno prije Wildera 

m77 ned 23.2.2020 11:32

Ono krvarenje iz uha je odmah bio znak da se radi o puknuću bubnjića, onda se ta krv i tekućina slijevala i u unutarnje uho i tu se možda krije zašto je Wilder bio skoro pa dezorijentiran...no, iznad svega, doktorska predstava Furyja, pred kraj se već poigravao i svaka čast suparničkom kutu koji je to prepoznao i zaustavio meč.

Hexfire ned 1.3.2020 15:58

Zabavan event u Norfolku.

 

Andersonica vjerojatno osigurala title shot protiv Nunes. Nije baš da i ima neki ogroman izbor. 

 

Cutelaba... jbg. Ovako live je stvarno u par navrata izgledalo ko da je u knockdownu na nogama, ali na kraju ispala jedna od najlošijih sudačkih odluka uopće.

 

Flyweight divizija... ne znam šta ju nisu ukinuli odlaskom Mighty Mousea ko što su i planirali. Ovako su jedva našli dva lika za koje bi netko platio ulaznicu, od njih jedan uđe sa 128ibs u ring i s pol gasa dobije fight. I kamo sada dalje? 

Otrgni flaster, gasi diviziju i bok. Rađe uvedi onda 165, 195, 220 ili nešto.

Dodinho sub 7.3.2020 20:19
ursusc355 kaže...

Također. Usput stavite par linkova za gledanje. U zadnje vrijeme teško nađem normalan stream. Bez onih sa "našim" komentarima. Hvala

 Čemu stream kad imaš na gol.hr-u besplatno i legalno?

fromcelltohell sub 7.3.2020 20:35
ursusc355 kaže...

Također. Usput stavite par linkova za gledanje. U zadnje vrijeme teško nađem normalan stream. Bez onih sa "našim" komentatorima. Hvala

 Prvo zatraži linkove za UFC i onda mi stisne TD. Stvarno si jadan lik.

Shivi sub 7.3.2020 20:47
fromcelltohell kaže...
ursusc355 kaže...

Također. Usput stavite par linkova za gledanje. U zadnje vrijeme teško nađem normalan stream. Bez onih sa "našim" komentatorima. Hvala

 Prvo zatraži linkove za UFC i onda mi stisne TD. Stvarno si jadan lik.

 Možda se čovjeku ne sviđaju linkovi 

isuckatthisgame ned 8.3.2020 19:50

S obzirom da sam nedavno gledao onaj uzasni stalemate izmedju Holm i Pennington, ovaj main event je cak bio prolazan. Poznavajuci opasnost koja prijeti od oba borca bilo je napeto, ali ne bas zabavno. Napeto, ali ne i zabavno.

 

Boksac Lomachenko je u svojoj posljednjoj borbi u prvoj rundi samo radio probing i nije bacio jedan jedini udarac. To je zanimljivo, ali ako se produzi na naredne runde i pokreti postanu repetitivni bez previse otvorenog izmjenjivanja vatre, borba postane uspavanka.

 

Sjecam se Silvinih borbi s Maiom, Coteom i Leitisom, ista stvar samo s manje dinamike i sofisticiranosti u tehnici. Cak i Woodleyeve obrane su bile kamilica, Till-Wonderboy slicna stvar.

 

Yoel gunnshy, izrazito zatvoren, cekao kontru. Yoelova x-guard obrana je top notch. Israel nije dobio puno otvora na svoje regularne finte, a ono sto je imao prihvatio je uz rezervaciju i oprez. Israelu plus jer je pokusavao nesto i bio proaktivan vise nego Yoel.

 

Ni jedan ni drugi inace nisu dosadni borci, ali su podbacili sinoc. Jbg, blame the matchup. xD Kako bi Holloway rekao, kako je tako je.

 

 

Djevojkama svaka cast, mora netko i zablistati ako nece oni od kojih se ocekuje. :D Joanni je bolje islo kad je presla u kontragard buduci da joj je to pomoglo da skrati izmjene na 2-3 udarca i skrati ucestalost izmjena u kojima joj je forma udarca losa i onda biva pogodjena vise nego Weili. Za srcanost i zelju, naklon do poda.

 

Joanna cesto ima dobre borbe za WMMA standarde; ova s Weili, Rose 2, Gadelha 2, etc. Svaka cast.

m77 uto 17.3.2020 09:29

Odgođena iduća tri ufc eventa, no Dana je odlučan da će se 249 odigrati, ne isključuje mogućnost praznih tribina i puno zanimljivije, premještanje eventa van SAD-a.

Hexfire uto 7.4.2020 16:46
the_prodigy kaže...

Ne znam zašto je to Tony prihvatio, po meni je prevelik rizik za njega. Dok Gaethje nema šta za izgubiti.

 Nema ni Tony. Tko zna kad će se ovo stanje normalizirati. Već jedno vrijeme su svi bez prihoda pa naravno da će čovjek prihvatiti. 

 

Mene jedino čudi da nisu Connora ubacili.

 

Bilo kako bilo, odličan matchup i vjerojatno će sam fight biti puno zabavniji nego bi bio s Khabibom.