Sport

MMA (Mixed Martial Arts)

Hexfire sub 2.11.2019 11:50

Stvarno odličan card. Definitivno bi bio problem da Diaz nije dobio zeleno svjetlo, ali ovako možda i je najjači card godine.

Nije ni ovaj zadnji u godini loš. Tri belta su u igri, a na papiru sve borbe bi trebale biti kompetitivne.

1.Lovac sub 2.11.2019 11:58
Hexfire kaže...
Stvarno odličan card. Definitivno bi bio problem da Diaz nije dobio zeleno svjetlo, ali ovako možda i je najjači card godine.

Nije ni ovaj zadnji u godini loš. Tri belta su u igri, a na papiru sve borbe bi trebale biti kompetitivne.

 Iskreno meni je ovaj event puno nabrijaniji. Imam osjećaj da su se potrudili stavit sve najluđe borbe u event. 

Malo mi je jedino retardirano ovo sa vaganja Kevina. Jel moguće da lik opet nije uspio kilažu skiniti, a u većoj je kategoriji -.-'

toxic ned 3.11.2019 02:48
m77 kaže...
Johnnyjev hype train brutalno iskočio iz tračnica.

 O da.....

jel si vidio kako je Arlovski takoder pao ? 

 

Ako je po koricama knjigu suditi, ovo bi mogao biti brutalan event.. mislim vec i je a main jos nije niti poceo

Promster ned 3.11.2019 06:01
Kill Frenzy kaže...
Jebo bi sudcu mater. To je kad klosar zeli doc u prvi plan da kasnije moze pricat da je sjebo milijune fanova mater mu j****

Nije sudac odlučio, nego doktor. Vidjelo se na Miragliotti da mu je žao otkazati borbu po naredbi doktora. 

 

Samo se nastavlja glupo suđenje ovog sporta, netko je dao 30-27 Gastelumu. 

 

 

 

 

m77 ned 3.11.2019 06:03

Ako nije neka ridikulozna sudačka odluka, onda se doktor uključi i sve razhebe.

Nemo'š zaustavljati BMF title fight zbog posjekotine, je da je bilo jako gadno, ali nije da nismo navikli svašta gledati po Diazovoj faci...no, kako god, borba se odvijala po očekivanju, Masvidal je klasa, tehnički je bolji boksač, jače udara, sveukupno je bolji.

Promster ned 3.11.2019 10:42

Ne znam kako možete biti toliko sigurni da bi Diaz pobijedio, Masvidal je dobio doslovno svaku sekundu borbe i izgledao je skroz sviježe na kraju treće runde. Da, Diaz ima jaku završnicu, ali Masvidal također ima odličan kardio i činio se dosta bržim od Diaza. Meni ga je gušt gledat, odličan boks pomješan sa brutalnim kickovima i nevjerojatna preciznost.

hanteed ned 3.11.2019 11:01
Promster kaže...

Ne znam kako možete biti toliko sigurni da bi Diaz pobijedio, Masvidal je dobio doslovno svaku sekundu borbe i izgledao je skroz sviježe na kraju treće runde. Da, Diaz ima jaku završnicu, ali Masvidal također ima odličan kardio i činio se dosta bržim od Diaza. Meni ga je gušt gledat, odličan boks pomješan sa brutalnim kickovima i nevjerojatna preciznost.

 kad god bi ga diaz jače opalio ovaj mi djeluje da je uzdrman ali imao sam dojam kroz citav ako diaz poveče 3 ili više udaraca nokat će ga a mislim da je to diaz trazio citav mec

nine ned 3.11.2019 11:22
Promster kaže...

Ne znam kako možete biti toliko sigurni da bi Diaz pobijedio..

 

to nitko nije rekao, poanta ovog sporta je da nisi siguran dok ne završi..

 

Promster kaže...

Masvidal je dobio doslovno svaku sekundu borbe i izgledao je skroz sviježe na kraju treće runde.

 

 

masvidal je izgledao bolje, to je istina, ali nije da diaz nije imao svoje trenutke.

 

dugo čitam ovu temu, kao što i pratim mma, ali nikada nisam postao. bljuje mi se od fanboyevskog pristupa diskusiji pa sam se morao uključiti..

ja volim oba borca, ali izjave poput "dobio bi ga u svakoj od 10 borbi" i slično su totalna bedastoća. pa svi znamo da je dovljna jedna greška u ground game-u da diaz to dovrši, isto kao i jedan dobro plasiran udarac da bude gotovo.

deca naučite se biti bar malo objektivni, da ne bi ispali bedasti 

Promster ned 3.11.2019 12:01
hanteed kaže...
Promster kaže...

Ne znam kako možete biti toliko sigurni da bi Diaz pobijedio, Masvidal je dobio doslovno svaku sekundu borbe i izgledao je skroz sviježe na kraju treće runde. Da, Diaz ima jaku završnicu, ali Masvidal također ima odličan kardio i činio se dosta bržim od Diaza. Meni ga je gušt gledat, odličan boks pomješan sa brutalnim kickovima i nevjerojatna preciznost.

 kad god bi ga diaz jače opalio ovaj mi djeluje da je uzdrman ali imao sam dojam kroz citav ako diaz poveče 3 ili više udaraca nokat će ga a mislim da je to diaz trazio citav mec

 Kao da nismo gledali istu borbu...

nine kaže...
Promster kaže...

Ne znam kako možete biti toliko sigurni da bi Diaz pobijedio..

 

to nitko nije rekao, poanta ovog sporta je da nisi siguran dok ne završi..

 

Promster kaže...

Masvidal je dobio doslovno svaku sekundu borbe i izgledao je skroz sviježe na kraju treće runde.

 

 

masvidal je izgledao bolje, to je istina, ali nije da diaz nije imao svoje trenutke.

 

dugo čitam ovu temu, kao što i pratim mma, ali nikada nisam postao. bljuje mi se od fanboyevskog pristupa diskusiji pa sam se morao uključiti..

ja volim oba borca, ali izjave poput "dobio bi ga u svakoj od 10 borbi" i slično su totalna bedastoća. pa svi znamo da je dovljna jedna greška u ground game-u da diaz to dovrši, isto kao i jedan dobro plasiran udarac da bude gotovo.

deca naučite se biti bar malo objektivni, da ne bi ispali bedasti 

Imao je 3-4 kombinacije koje je povezao i to je to, a ni one nisu sjele previše čisto, možeš to brojati pod "njegove trenutke", ali to doslovno nije ništa značajno bilo.

 

Nisam fanboy, ali mi je Masvidal draži, što stilom, što karakterom. Objektivno je to da je Diaz bio izdominiran kroz 15 minuta, kaj bi bilo poslije ne zna nitko, nema ni smisla raspravljati, možemo razgovarati o onome kaj smo vidjeli. To dal bi dobio svih 10 borbi isto tako ne znamo i blesavo je za reći, ali mislim da bi Masvidal pobjedio u većini. 

m77 ned 3.11.2019 12:09

Pa evo iskreno, ja bi u 8/10 borbi ove dvojice odabrao Masvidala...čovjek ga je dominirao kako je htio, kad god bi krenuo u napad, poentirao je i rastavljao Natea... trenuci koje je Diaz imao su izgledali puno opasnije nego što su zapravo bili, a i ako netko misli da bi Diaz nešto ubrzao u posljednje dvije runde, ne bi, ne nakon gomile body puncheva koje tijelo itekako pamti.

nine ned 3.11.2019 12:41

u 10 borbi bi bilo puno stilskih adjustmenta sa obe strane, predviđati 10 borbi je bedastoća..

masvidal je definitivno bolji u stand-up game-u, tu nema diskusije. da je dominirao diaza je, ali baš svaku sekundu kao što je rečeno - nije.. da je borba išla do kraja, ne znamo što bi se dogodilo, mislim da je najvjerojatnije da bi masvidal dobio na bodove, ali sa bjj crnim pojasom nije gotovo dok stvarno ne završi.

sjetite se samo uncle chaela protiv andersona silve.. čista dominacija 5 rundi, silva nikada nije više batina dobio i pred kraj 5. runde triangle.

m77 ned 3.11.2019 13:24

Treba nekako doći do ground gamea, a i kad bi došao, Masvidal je i tu defanzivno jak, čovjek nije bio u opasnosti čak ni s Maiom na leđima, a znamo da je ''backpack'' Maia vjerojatno najopasnije biće na planeti...confirmed by Askren.

nine ned 3.11.2019 14:15

kod borbe protiv maie je veliku ulogu imala priprema.. nije padao na faintoveza setup takedowna, znao se obraniti protiv rear nakeda u backpack modu, tako da nije branio choking ruku itd..

no opet, nije da nikada nije submittan.

ušli smo u glupu "što bi bilo, kad bi bilo" raspravu, umjsto da diskutiramo neopravdani stoppage odličnog fighta.

fixxer_zg ned 3.11.2019 14:22

Teška dominacija Street Jesusa razmontirao je Daiaza ko beba zvečku,ovaj moze zahvaljivat sudcu kaj mu je spasio oko koje je bilo na udarac dva da otpadne sa glave!Svaka časta Masvidalu jeben borac u svih segmentima,jeben karakter,jebena likčina!Sazlužen BMF i netreba nikakav rematch jednostavo je klasa iznad Nate-a

m77 ned 3.11.2019 16:12

Taj glupi stoppage je razlog što, ne samo mi ovdje, raspravljamo šbbkbb...uglavnom, nadam se da se neće ići na rematch, već da Masvidal ide na pravi title shot.

1.Lovac ned 3.11.2019 16:26

Uh kakav event, bio sam nabrijan s razlogom!!!

 

Definitino po meni najbolja pobjeda večeri ide Corey Andersonu. Čovik je uništia Walkera u 1. rundi, tipa koji ima velik wining streak i bio je favorit. Mislim da bi Corey mogao ubrzo ić na naslov. Iako ga pratim od TUF-a, nije mi nešto predrag borac, al ovo mu je odskočna daska sad.


Lee!!! WTF, nisam očekivao takav kraj. Lee mi nije nešto predrag borac, al prekrasan headkick za pobjedu! 

 

Till vs Gastelum - prvo sam očajno razočaran u Kelvina. Čovik od TUF-a ima vrhunskih borbi, ali i borbi koje su totalni trash. Po meni nema neku konzistentnost i stvarno me zna očarat nekad, al ovo noćas je bilo jako loše.

Tillu je definitnivo ova pobjeda bila potrebna jer nakon 2 uzastopna poraza, ovo bi ga skroz izdeprimiralo.

 

Arlovski - vreća za napucavanje postao :( niti 30 sekundi ovog puta nije izdržao. Mislim da je s razlogom pao na Preliminary card i koliko mi ga je žao, toliko mu je stvarno vrijeme za mirovinu. 

Lewis vs Blagoy - nakon vaganja, mislio sam da će Blagoy pasti u prvih 2 sekunde borbe od straha na pod. Nisam očekivao tako gustu borbu. 


Thompson vs Luque - uvjerljiva odluka, al očekivao sam nokaut, isto kao i kod Lewisa, razočaran sam što nisu pobjedili prekidom.

 

BMF zasluženo Masvidalu, iako mislim da bi Nate puno više pokazao u zadnjim rundama. Nije mu išlo za rukom, Masvidal je tehnički bolji borac, al Diaz je izdržljiv.

 

Masvidal vs Connor - to hoću gledat!!! :D

Hexfire ned 3.11.2019 20:37

Antiklimaktičan kraj, ali šta je tu je. Jbg, doktor je odradio svoj posao. Dominic Cruz je sve rekao na kraju... to je dio igre. Ako se dovedeš u situaciju da bi svaki slijedeći udarac mogao dovesti do prekida onda ili moraš krenuti na sve ili ništa i pokušati završiti borbu ili se bolje braniti. To što je Diaz stvarno izdržljiv i vjerojatno bi se borio i bez oka, ne mijenja ama baš ništa. Nekakvo pravilo mora postojati, ne može se prilagođavati svakom borcu ponaosob. Kad je zdravlje borca ugroženo, a u ovom slučaju je očigledno bilo, doktor mora napraviti ono što je napravio. 

 

Nema sad smisla ići u nekakve šta bi bilo kad bi bilo. Činjenica je da je u ove tri runde Masvidal deklasirao Diaza u svim segmentima borbe i pobijedio je fair and square. Odradio je savršene 3 runde, a što bi bilo dalje nikad nećemo saznati.

 

Čika Dana je najavio da je BMF one time thing, ali nakon ovakvog kraja, jako teško. Bolje za nas. Eventualno malo komplicira Masvidalov pohod na pobjednika Usman - Colby. A ni njegov revanš protiv Maie se baš ne uklapa...

 

U globalu odličan event. Prizemljenje Walkera, povratak Kevina Lee na pravi način, predstavom Rozenstruika teška divizija je u zadnjih par tjedana dobila 2 ozbiljna contendera za top 10 ili čak 5, Shabazyan sa svoje skoro 22 godine najavljuje velike stvari, možda i title shot u 2020., Wonderboy je izgledao kao onaj stari i iako nije ista divizija, potencijalni dvoboj protiv Adesanyea bi mogao biti stvarno zanimljiv. Nek bude neki Catchweight fight, čisto za fanove.

1.Lovac ned 3.11.2019 22:59
Hexfire kaže...

Eventualno malo komplicira Masvidalov pohod na pobjednika Usman - Colby. 

 

 

Po meni je to Masvidalu iduća borba. Ako Colby dobije, to će bit spektakl borba iz više razloga. Colby je kao neki "bad boy", bivši su trening partneri ako se ne varam. To je uvijek u UFC-u bila odlična shema za promociju. Sad nakon BMF belta, Masvidal je taj koji podiže cijenu borbe uvjerljivo i to bi bilo super. Ako Usman pobjedi, to je svakako borba iduća koja ima smisla.

 

Edwards vs Maia je po meni 2. borba za contendera. :D

 

Hexfire kaže...

U globalu odličan event. Prizemljenje Walkera, povratak Kevina Lee na pravi način, predstavom Rozenstruika teška divizija je u zadnjih par tjedana dobila 2 ozbiljna contendera za top 10 ili čak 5, Shabazyan sa svoje skoro 22 godine najavljuje velike stvari, možda i title shot u 2020., Wonderboy je izgledao kao onaj stari i iako nije ista divizija, potencijalni dvoboj protiv Adesanyea bi mogao biti stvarno zanimljiv. Nek bude neki Catchweight fight, čisto za fanove.

 Wonderboy vs Costa ili Cannonier :D