Sport

MMA (Mixed Martial Arts)

makaweli ned 12.7.2009 02:11
Pero Dinamit kaže...

Za 2 sata i 18 min počinje, piše na ufc.com Osmijeh

Da, nažalost neću dočekat.. Odoh u krpe, pa sutra pogledam highlighte. Nije mi jako teško palo pošto nema nekih "većih" tj meni dražih imena poput Rampagea,Emalinienka,Wanderleia,Randlemana i ostalih :)

Spaz ned 12.7.2009 14:48

Lesnar je uništio Mira.Kontrolirao otpočetka i nokautirao ga u drugoj rundi.Gsp dobio na bodove ali je kontrolirao svih 5 rundi...

Henderson ubio boga u bispingu....Pre dobar event....

Pero Dinamit ned 12.7.2009 17:36

Aha, dobar. Samo ne volim onog medu Brocka, a i publika dijeli moje mišljenje pa im je u jednom trenu poslije borbe pokazao srednji prst hehe! Ali razbio je Mira, imao ga je u dobroj situaciji u 1.rundi gdje mu je facu uništio a da se ovaj nije mogao boriti. A GSP je klasa za sebe, nema mu ravnog. Još da je Bisping dobio... Osmijeh ali bio je puno puno bolji Henderson.

Danny_HR pon 13.7.2009 08:38

Pogledao sam cijeli event i stvarno mogu reći da je bio odličan.

Čak i relativno nepoznata imena su pružila odlične borbe, borbe koje bi se dalo gledati i dva puta. (ovdje govorim o preliminarnim borbama)

Pa da krenem od početka.

 

Yoshihiro Akiyama VS Alan Belcher

 

Odluka, ali dobra, pobijedio je Japanac potpuno zasluženo iako je komentator iz meni nepoznatih razloga rekao da je Belcher pokraden.
Yosihiro je pokazao puno više, kakva brzina, vjerujte, nikad nisam vidio da netko tako brzo pukne high kick pa kroše.
Ko munja. :)

 

Dan Henderson VS Michael Bisping    

 

HAH!
Ovo je bio klasik. Trash talk i onda malo bolnice! :D
Ovo je možda najbrutalniji knock out još od onog Gonzaginog na Mirku.

 

Georges St. Pierre VS Thiago Alves

Odlična borba, teška za oba borca ali GSP je GSP, nema zezancije.
Pokazalo se zapravo koliko su dobri GSPovi treneri. Ali i koliko je discipliniran borac. Ako ste pratili priču između rundi mogli ste vidjeti da je poslušao SVAKI savjet, ali i da ima posebnog čovjeka koji mu određuje ritam disanja dok je na klupi. Odlično i jako profesionalno. Volio bi ga vidjeti u srednjoj kategoriji.

Alves mi je prirastao srcu onom gestom na kraju meča kada je sam prišao GSPu i podigao mu ruku.

 

 

Brock Lesnar VS Frank Mir

Ovo je bio dobar meč.
Iako ne volim Brocka, pokazao je da je bolji borac. S lakoćom je neutralizirao i razvalio Mira koji je zapravo normalno zaprijetio samo jednom, onom kombinacijom udarca u glavu i koljena. Ali Lesnar je prevelik da bi ga to potreslo.
Uglavnom, iako se ponio ko budala na kraju, Lesnar je zasluženo prvak, i trenutno, bar u UFC ne vidim nekoga tko će ga uskoro maknuti, jer iskreno, može biti samo bolji. Takvu ozbiljnost nisam vidio već dugo.

OK na kraju je izgubio živce, ali ispričao se pa mu i to mogu oprostiti. Iskreno svi bi tako reagirali da nam se dešava što i njemu.


Jon Fitch Paulo VS Thiago

Zapravo jedini dosadan meč. Nemam baš ni puno mišljenja. Samo su se valjali.

Spaz čet 16.7.2009 14:04

Mirko se bori na UFC 103 Protic "Cigana" Juniora Dos Santosa.Trebala bi biti dobra borba jer je i Junior udarač.

Nagađa se da je Mirkova prednost njegova snaga ali iako mu je protivnik stand up borac iza leđa mu stoji Antonio Rodrigo Nogeira "MINOTAURO"

što naznačava da je dobro potkovan u parteru.A što se tiče Ufc-a 101 jedva čekam da vidim borbu SILVA VS GRIFFIN.

Obožavam Forresta ali Anderson je ipak klasa za sebe.Ma bit će odlična borba....

Danny_HR čet 16.7.2009 14:06

Definitivno Silva vs Griffin bi trebala biti odlična borba.

Čisto zbog simpatičnosti navijat ću za Griffina, jer je čovjek stvarno guba. Ali tko god pobijedio bitno da bude dobar meč.


A iskreno, nebi čak ni dao prednost Mirku protiv Dos Santosa. Frajer je moćan...

Spaz pet 17.7.2009 19:48

Meni je Griffin odmah poslje Quintona naravno naj zabavniji za gledati.Sjećam se njegovih izjava prije finala ultimate fightera

"when I got home I drinked alot and then i drinked some more,I did some other things too but i dont remember what"

A na videu prije borbe "My plan is to get hit in the face and I will figure it out from there" pre dobar je...

Spaz pon 27.7.2009 23:35

Ideššššššššššššš!!!!!!!!!!!!Pregledavam kolekciju Ufc-ovih borbi i na ufc 84 premotavam kad ono op Hrvatska zastava....WTF!!?????

Polu teška kategorija GORAN RELJIĆ...i to impresivna pobjeda nad Wilsonom Gouveiom....E sad mene zanima zašto ja nikad nisam

čuo za njega???????Zašto naša televizija ne pokaže barem malo na sportskom dijelu vijesti.......Mislim smješno...Čovijek ima 8-0-0

i ni riječi ni slova o njemu.....SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pero Dinamit uto 28.7.2009 11:18

Reljić je već duže vrijeme izvan stroja, mislim da je leđa ozlijedio pa ga zato nema. Inače gledao sam par njegovih borbi i sviđa mi se lik. Nadam se da će skoro opet u oktagon.

Danny_HR sri 29.7.2009 18:19

Evo kako je Affliction Trilogy otkazan budući da je Barnett pao na doping testu pa nije dobio dozvolu za borbu, palo je ponovno pitanje Fedora.

Svi znamo da njemu ne paše UFC-ov način dogovaranja ugovora, ali objektivno neki preveliki izbor više i nema.

Priča se da će ovog petka biti objava njegovog ugovora sa UFC-om. Ali to su spekulacije.

Koja su vaša mišljenja?

Ja bi osobno jako volio vidjeti kako bi se Lesnar nosio sa Fedorom i vice versa.

Spaz sri 29.7.2009 18:46

Stalno pratim kako će se sve to završiti....Jako bi volio vidjeti Fedora u UFC-u... BRING IN DA BIG GUNS!!!!!!!!!!!!

Dana White je rekao da ukoliko Fedor potpiše za njih momentalno će se boriti za teškaški naslov.......

Mislim da Lesnar ne bi imao baš puno šanse s njim...Čovjek je dobar u ama baš svemu.....

U stojci,na parteru,jiu jitsu,hrvanje...ma sve..kako se boriti protiv toga?????????????????????????

Spaz sri 29.7.2009 18:53

UFC 103 još uvijek nema glavnu borbu..Trebala je biti Franklin-Henderson ali se čeka Fedora koji bi odmah išao na teškaški pojas protiv Lesnara....

Danny_HR sri 29.7.2009 19:15
Spaz kaže...

UFC 103 još uvijek nema glavnu borbu..Trebala je biti Franklin-Henderson ali se čeka Fedora koji bi odmah išao na teškaški pojas protiv Lesnara....

Da ovo bi definitivno bilo jako dobro...

 

Niš, ja čekam petak da vidim.

 

Što se pak tiče dominacije Fedora, nisam nekako siguran, Brock je mrga, ali ne spora nabijena mrga, već ogroman brzi pametan borac. U svakom slučaju bila bi to odlična borba.

Spaz sri 29.7.2009 22:57

Tu se slažem s tobom.Lesnar je jednostavno pre velik,pre jak i nevjerovatno brz za svoju veličinu.

Ali gledao sam sve njegove borbe i nije baš neki u stojki.Naj jače mu je oružije čekićanje iz gornjeg

položaja u parteru.Ali to bi mu se možda odbilo o glavu jer Fedoru Minotauro nije mogao ništa na podu

ali opet Minotauro nema šake kao dvije macole:-)

Stvarno bi bila odlična i nepredvidiva borba.Ali ipak bih navijao za Fedora.....

Pero Dinamit sri 29.7.2009 23:24

Čekića i Fedor kad je na nekome, isto je jako dobar u tome. Samo me zanima kako bi Brock izgledao kad bi malo dalje dogurao od 3 runde, koliko bi se potrošio. Ipak to je velika masa i treba to nositi. Ali objektivno mislim da Brock nema neke šanse, osim nekog lucky puncha... Fedor je klasa za sebe i dugo neće doći takav borac (osim možda Machide ako obrani naslov i Anderson Silve). Ali vjerujem da će doći u UFC, naći će se negdje na pola puta i dogovoriti kao ljudi jer su samo u UFC-u najjači borci današnjice.

Spaz čet 30.7.2009 00:42
Danny_HR kaže...
Ahh, Machida je priča za sebe. Klasan borac. Vrhunski. Jako ga je guba gledati, pogotovo sa onim njegovim stavom. haha

Totalno lud stil.Kao na karate point turnirima.Naginje se na desnu nogu i u struku se još više odvoji tako da ga se ne može dokučit.

A šta misliš o Cainu Velasquezu?????Baco je konga po cijelom ringu.....

Danny_HR čet 30.7.2009 07:58
Spaz kaže...

Totalno lud stil.Kao na karate point turnirima.Naginje se na desnu nogu i u struku se još više odvoji tako da ga se ne može dokučit.

A šta misliš o Cainu Velasquezu?????Baco je konga po cijelom ringu.....


Uf, Velasquez. Kakav divljak. Kad je jednog Konga onako deklasirao. Strava borac. Kolko je kongo ono udaraca u glavu primio? 350-ak?

 

Kaos. :D

Pero Dinamit čet 30.7.2009 22:49
Spaz kaže...
Danny_HR kaže...
Ahh, Machida je priča za sebe. Klasan borac. Vrhunski. Jako ga je guba gledati, pogotovo sa onim njegovim stavom. haha

Totalno lud stil.Kao na karate point turnirima.Naginje se na desnu nogu i u struku se još više odvoji tako da ga se ne može dokučit.

A šta misliš o Cainu Velasquezu?????Baco je konga po cijelom ringu.....

On trenira neku vrstu karatea, mislim čak da se i zove Machida Karate ali nisam siguran, zato ima tako čudan gard.

A što se tiče Velasqueza, lud lik isto. Konga je bacao kao vreću brašna tamo po oktagonu, strašno. Ako bude dobar još jedno 2,3 borbe vjerujem da će se boriti onda i za naslov, ako ne i prije. Ma samo da onaj medo popuši više, ne sviđa mi se ni malo, a ni publici vjerujem kada im je pokazao srednji prst kad je Mira pobijedio. Tenkre totalni.

Spaz pet 31.7.2009 16:08

Da Machida karate...stari mu  je karate majstor...A ima i crnu jiu jitsu pojas..to je dobio od minotaura.....

nikad nije izgubio rundu u UFC-u...teško da će ga uskoro netko pobjediti......

 

Danny_HR pet 31.7.2009 18:44

Mislim da je to njegov gubitak iskreno.

Nitko nije vječan, a uz konkurenciju UFC-u koja je nikakva (u teškoj kategoriji naravno), ne znam koliko veselja može naći negdje drugdje.

Spaz pet 31.7.2009 22:54

Ništa od dogovora.Fedorova agencija M1 global je za ugovor tražila da ih UFC uvede u promociju (neša kao partnerstvo)

i naravno da je to odmah značilo ništa od dogovora....Dana je rekao da ga mogu sad odmah nazvati i dogovorit će se jer

on je zapravo jedina mma zvijezda koju UFC nema....ŽALOSNO...

Spaz ned 2.8.2009 13:16

Za manje od tjedan dana UFC 101.Dačujem predviđanja....

Mislim da će Florian dobiti penna ali bit će to bravi rat.......

Ne želim predviđati Silva-Griffin jer stvarno nemam pojma što će se desiti ali navijat ću za Foresta ....