bananaman1 uto 22.10.2019 09:23

Sadio Mané (Liverpool): "Van Dijk je sjajan igrač, ali Messi je najbolji na svetu."

"Velika je čast kada Messi glasa za vas u odabiru za najboljeg igrača sveta, posebno kada znate odakle dolazite."

 

Jel moguće da se u moru smradova (tipa naš Luka koji godinama glasa za Kristinu) našao čovjek kojem nije bitna pripadnost klubu, naciji, rasi, već mu je bitna istina i bez straha ju govori? Svaka čast Mane, ljudino! P.S. može li Luka i ove godine uzeti Zlatnu loptu? Mislim da ako je uzeo prošle onda bi lako mogao i ove? Ništa se kod njega posebno nije promjenilo.

x18x05x sri 23.10.2019 18:50
bananaman1 kaže...
x18x05x kaže...

Pa Luka nije ni u konkurenciji za zlatnu loptu. 

 Znam, ali se sprdam! Zaslužio je i ove godine isto kao i prošle! Odnosno, naravno da nije zaslužio.

 Aha, sarkazam. 

kexzoR sri 23.10.2019 19:11

Volio bih vidjeti Firpa, Alenu i Dembelea od prve minute.

EDIT: Busquets opet igra prvi sastav. Alena je na tribinama vec 2 mjeseca samo zbog jednog loseg poluvremena. 

Boixus Nois PS sri 23.10.2019 21:48

Kakva partija Suareza,Piquea i Busqetsa.

Ovi ljudi se sramote. Imaju oni bljeskove i još znanja ali igrat ovako za Barcelonu, pa to je sramota.

Da nije njih vodili bi 5-2.

 

Nadam se da će ubaciti Dembelea umjeto Suareza i Vidala umjesto Busqetsa.

x18x05x sri 23.10.2019 21:49

Ekipa od 1.2 milijarde protiv ekipe od 40 mil. Trebali bi ih natrpati i to 5 komada u prvom poluvremenu. Desi se to sa Barca zabije gol i onda ona poznata naša igra Niđe Veze. Slavia opasnija, smislenije kontre imaju. 

barcafan12 sri 23.10.2019 21:53

Ma ubaci Vidala umjesto Arthura i sa zadnja tri vezna lagano zatvori igru, ajmo Nosonja, znamo da to želiš... Sramota da se ovakva ekipa poput Slavije ne može nadigrati ni igrom, a kamoli rezultatom, u doba Pepa izveo bi pola B momčadi i lagano riješio utakmicu, a sad ni trenutno najjači sastav ne može složiti jednu smislenu akciju, užasno...

antimadridista sri 23.10.2019 22:54

Kakva jebena sramota bez obzira na rezultat. Mislio sam da je ono protiv Dortmunda loše, a jebena Slavija nas ubije kod.kuće igrom. Valverde odlazi, gnjido baskijska.

 

Da smo danas igrali protov Liverpoola ili Citya u gostima, izgubili bi 5 razlike.

Boixus Nois PS sri 23.10.2019 22:55
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ovaj Messi je gadljiv koliko izbjegava Griezmanna kao i dio momčadi.

 

 

 Što je s glavom?

 Što je tebi?

 

Nadam se da di gledao ovu gadariju pa si mogao vidjeti da dodaje samo Suarezu. Naravno ako nema rješenja onda ga doda.

Sramotna igra cijele ekipe.

kexzoR sri 23.10.2019 22:58

Nazalost, Boixos je u pravu. Messi i Suarez dodaju samo jedan drugom. Vidal je box to box midfielder. Često se nalazi u prilici za gol, ali Messi mu nikad ne doda samo zato jer trazi Suareza.

barcafan12 sri 23.10.2019 23:00

Dokad ćemo više trpiti idiota na klupi, dokad, kao da dvije najveće sramote u LP u povijesti kluba, dvije godine zaredom nisu bile dovoljne... ovo danas je bilo kao poraz, bolje da ni ne prođu u iduću fazu jer će se osramotiti više nego prošle godine. Idiot je velika pi*ka od trenera, usrao se male Slavije kao da je City, ekipa od milijardu i pol eura zadnjih 10 minuta panično ispucava loptu, brani se, živa panika... sramota da stalno vadi Griezmanna pored trulog Suareza, da ne daje malom Fatiju priliku na ovakvoj utakmici gdje bi i u 10tak minuta izgorio da se dokaže, ne, ali mora igrat Suarez...isto tako Busquetsa sam volio i bio je najbolji zadnji vezni u eri Xavija i Inieste, ali on danas nije više ni za prijateljske utakmice, toliko spor, nesiguran, slab, griješi nenormalno, postao je baš gadljiv za vidjeti... ne znam dokle više ovako, ali ovo je prešlo sve granice.

Boixus Nois PS sri 23.10.2019 23:01

Ne znam što reći nakon ovakve sramotne partije, gdje jedna ekipa u rangu Dinama razbije Barcelonu.

 

Suarez je vjerovano najveći uteg Barcelone. Obrana sramotna. Očito da nijedan od četvorke nazad nije igrač svijetske klase. Barem ne više.

De Jong i Arthur nisu postojali na terenu u drugom poluvremenu.

 

Messi koliko je nespreman govori činjenica da 2 na 1 sa Suarezom ne može realizirati.

 

Dembele očito ne može igrati u Barci.