matrix777 ned 15.9.2019 10:37
bananaman1 kaže...

Fati bolji i ubojitiji od Neymara i to već sad! Toliko o transferu i PSG-u.

 Na temelju dva gola što je zabio?  LOL

 

Mislim, i meni se svidio, no tvoja kompletna izjava je vrlo djetinjasta a znaš to i sam.

aloevera13 ned 15.9.2019 11:22
matrix777 kaže...
bananaman1 kaže...

Fati bolji i ubojitiji od Neymara i to već sad! Toliko o transferu i PSG-u.

 Na temelju dva gola što je zabio?  LOL

 

Mislim, i meni se svidio, no tvoja kompletna izjava je vrlo djetinjasta a znaš to i sam.

 imas pravo , tako se govorilo za halilovica te onog norvezanina odegaarda pa na kraju pojeo vuk magare.

dug je put pred njime :)

matrix777 ned 15.9.2019 12:56

Pazi ovo, usperdba sa Neymarom, Fati vs Neymar, lol.

 

Fascinantan je Abraham, zaista igračina, Chelsea može biti na miru prodajom Hazarda, Abraham je do sada pokazao da je klasa.

Del_Boy97 ned 15.9.2019 12:57
aloevera13 kaže...
matrix777 kaže...
bananaman1 kaže...

Fati bolji i ubojitiji od Neymara i to već sad! Toliko o transferu i PSG-u.

 Na temelju dva gola što je zabio?  LOL

 

Mislim, i meni se svidio, no tvoja kompletna izjava je vrlo djetinjasta a znaš to i sam.

 imas pravo , tako se govorilo za halilovica te onog norvezanina odegaarda pa na kraju pojeo vuk magare.

dug je put pred njime :)

 taj mali norvezanin ce od iduce sezone bit u prvoj postavi reala, mali igra ko zmaj u sociedadu

 

antimadridista ned 15.9.2019 13:22

Neznam hoće li Fati postati vrhunski igrač, ali jedno sigurno znam - Mali za svoje godine igra nevjerojatno zrelo. Dembele je talentiran ali nema nikakve koristi od toga zasad kad je neozbiljan i na terenu i van terena. Ovaj mali je jučer zabio gol i asistirao u prvih 7 minuta. I onda očekuješ da će ga to ponijeti i da će forsirati i početi raditi greške. Ali on onda odigra pametno, vrati loptu natrag kad ju treba vratiti, probija kad treba probiti. Za nekoga od 16 godina, to se vrlo rijetko viđa. Da je netko sa 16 godina u seniorskom nogometu toliko efikasan a ne radi puno grešaka.

 

Barcini mladi igrači već godinama ne dobivaju puno prilika u prvoj momčadi. A ovaj sa 16 godina počinje utakmice. Istina, ima ozljeda i treba imati i sreće. Ali nije ovo slučajnost.

Barcelonista ned 15.9.2019 17:48
antimadridista kaže...

Neznam hoće li Fati postati vrhunski igrač, ali jedno sigurno znam - Mali za svoje godine igra nevjerojatno zrelo. Dembele je talentiran ali nema nikakve koristi od toga zasad kad je neozbiljan i na terenu i van terena. Ovaj mali je jučer zabio gol i asistirao u prvih 7 minuta. I onda očekuješ da će ga to ponijeti i da će forsirati i početi raditi greške. Ali on onda odigra pametno, vrati loptu natrag kad ju treba vratiti, probija kad treba probiti. Za nekoga od 16 godina, to se vrlo rijetko viđa. Da je netko sa 16 godina u seniorskom nogometu toliko efikasan a ne radi puno grešaka.

 

Barcini mladi igrači već godinama ne dobivaju puno prilika u prvoj momčadi. A ovaj sa 16 godina počinje utakmice. Istina, ima ozljeda i treba imati i sreće. Ali nije ovo slučajnost.

 Za razliku od Dembelea Ansu je prije svega školovan a onda i disciplinovan talenat. 

Da je Messi ostao u Argentini do 18 il 19 godine i da nije prosao La Masiju vec cistim talentom uspio, ne bi bio ovako dobar u kontinuitetu. 

 

bananaman1 pon 16.9.2019 10:02
matrix777 kaže...
bananaman1 kaže...

Fati bolji i ubojitiji od Neymara i to već sad! Toliko o transferu i PSG-u.

 Na temelju dva gola što je zabio?  LOL

 

Mislim, i meni se svidio, no tvoja kompletna izjava je vrlo djetinjasta a znaš to i sam.

Ja vidim njegov stav , tehniku, šut, udarac glavom, karakter, volju, odgoj ............. Vidim i to da ga je trener stavio u prvu momčad od početka, a to postići kod nosonje je ipak nevjerojatno. Ti si najvjerojatnije ograničen, voliš se preseravati i docirati svima sa visine pa vidiš samo dva gola kao protutezu mojoj rečenice nakon prekrasnih partija ovog klinca. Kada i ne bih bio u pravu ovo o tebi ostaje na mjestu, točno! A i što reći nekom (ti) tko prodaje Messija u PSG, a kao navija za Barcu??

bananaman1 pon 16.9.2019 10:07
antimadridista kaže...

Neznam hoće li Fati postati vrhunski igrač, ali jedno sigurno znam - Mali za svoje godine igra nevjerojatno zrelo. Dembele je talentiran ali nema nikakve koristi od toga zasad kad je neozbiljan i na terenu i van terena. Ovaj mali je jučer zabio gol i asistirao u prvih 7 minuta. I onda očekuješ da će ga to ponijeti i da će forsirati i početi raditi greške. Ali on onda odigra pametno, vrati loptu natrag kad ju treba vratiti, probija kad treba probiti. Za nekoga od 16 godina, to se vrlo rijetko viđa. Da je netko sa 16 godina u seniorskom nogometu toliko efikasan a ne radi puno grešaka.

 

Barcini mladi igrači već godinama ne dobivaju puno prilika u prvoj momčadi. A ovaj sa 16 godina počinje utakmice. Istina, ima ozljeda i treba imati i sreće. Ali nije ovo slučajnost.

 Slažem se u potpunosti i siguran sam da će biti igračina, odnosno on igračina već je! Ne sjećam se da sam vidio i jednu nebulozu kod njega u ovih par nastupa? Ni jedno dodavanje tipa Dembele (na 5 m da promaš suigrača 3 m ili slično? Da ne spominjem smiješne driblinge tipa Dembele ili Suarez? Mali će biti zvijer!

barcafan12 uto 17.9.2019 21:54

Jako očajna igra, da oni nisu u stanju u 45 minuta uputitit barem JEDAN udarac u okvir, pa makar i iz očaja, strašno. Malom Fatiju ne treba ništa zamjeriti, 16 godina, iako je puno bolje odigrao na lijevoj strani gdje mu je ipak lakše ući u dribling. S druge strane Griz i Suki jako slabo. Mene samo zanima ima li ove sezone ijedan igrač koji se nije dosad ozlijedio, ne znam kakve oni to treninge rade, ali kad ti se svakog tjedna ozljede po dva igrača, očito nešto ne radiš dobro. Sva sreća pa ni Borussia nije nešto golgeterski raspoložena inače smo kadri primiti 3-4 gola samo tako, obrana jako slabo isto. Sviđa mi se presing koji radi De Jong, ali on i Busquets ne mogu igrati zajedno u početnih 11 jer su obojica više defanzivno orijentirani i jedino Arthur ostaje kao kreativni veznjak, a to protiv ovako rastrčane, fizičke jake Borussije ne prolazi. Kao da svi jedva čekaju da ovaj ubaci Messija pa onda da sav teret padne na njega, a dok on ne uđe da igraju još 4 dana ne bi zabili gola s ovakvom igrom.

barcafan12 uto 17.9.2019 22:49
playjob kaže...

Kakva hladnokrvna obrana penala Ter Stegena, kakvog doktora imamo na golu, skidam mu ne kapu, nego meksički šešir... naklon do poda, šefe!

 I jedini zaslužan za ovaj bod, ako ga uopće i uspiju zadržat, mada je i ovaj rezultat potpuno nezaslužen, Borussia ih je pojela u svakom segmentu igre.

playjob uto 17.9.2019 22:54

Jad i beda. Komotno je moglo završit barem 3 0 za Dortmund. Previše pimplanja, drk*vanja s loptom, nepreciznih paseva k'o u priči. Iskreno, ne znam koja je taktika Barcelone pod komandom Valverdea, u ovoj su utakmici barem 10 puta došli do protivničkog šesnaesterca i povukli loptu natrag na 35-40 metara, totalno su bezidejni. Zbilja se nadam da će ovo govedo od trenera napustit Barcelonu na kraju sezone.

 

I da, koju je poziciju Griezmann igrao danas? Mix cijele lijeve i desne strane?

x18x05x uto 17.9.2019 22:56
barcafan12 kaže...
playjob kaže...

Kakva hladnokrvna obrana penala Ter Stegena, kakvog doktora imamo na golu, skidam mu ne kapu, nego meksički šešir... naklon do poda, šefe!

 I jedini zaslužan za ovaj bod, ako ga uopće i uspiju zadržat, mada je i ovaj rezultat potpuno nezaslužen, Borussia ih je pojela u svakom segmentu igre.

 Najbolji igrači, Ter Stegen, Arthur te okvir gola. Sva sreća pa smo bod isčupali.

barcafan12 uto 17.9.2019 22:59

Bod ne kao kuća nego kao zgrada, pa da je Reus iole bio precizniji sam bi zabio danas hattrick, s ovakvom igrom prolazak grupe će biti uspjeh ove sezone, igra nepostojeća, igrači totalno van forme, danas jedino Ter Stegen i Arthur odigrali dobru utakmicu, ostali užas. Messi izostavljam iz ovoga jer se tek vratio, trebat će mu još par utakmica. Valverdea samo treba pitati što je Suarez danas odigrao, zašto je Fati 35 minuta igrao desno krilo, a Grizman lijevo, zašto je Firpo izostavljen sa spiska, i kako ga nije sram još voditi ovu momčad.

x18x05x uto 17.9.2019 23:02
barcafan12 kaže...

Bod ne kao kuća nego kao zgrada, pa da je Reus iole bio precizniji sam bi zabio danas hattrick, s ovakvom igrom prolazak grupe će biti uspjeh ove sezone, igra nepostojeća, igrači totalno van forme, danas jedino Ter Stegen i Arthur odigrali dobru utakmicu, ostali užas. Messi izostavljam iz ovoga jer se tek vratio, trebat će mu još par utakmica. Valverdea samo treba pitati što je Suarez danas odigrao, zašto je Fati 35 minuta igrao desno krilo, a Grizman lijevo, zašto je Firpo izostavljen sa spiska, i kako ga nije sram još voditi ovu momčad.

 Zajebava se jako, igračima treba psiholog, pogubili se od silnog rotiranja pozicija. Uništava taj Valverde sve.

el.šef uto 17.9.2019 23:14

Dugo vec govorim da je Ter Stegen broj 1, ima sve i jos je teski sex u radu nogu i pasovima. Bas mi je drag taj lik, on igra na najvisem nivou vec godinama i ne brani u njemackoj rep, gdje to zasluzuje ali covjek suti i radi, skroman i top klasa, danas potvrdeno ni prvi ni zadnji put.

Po meni najbolji golman kojeg je Barca imala, i jos je ispred njega jako puno vremena.

Bas sam neki dan razmisljao i sad mi je ova utakmica obnovila to razmisljanje.. Zar nije steta imati Messia i mozda cak i najboljeg golmana na svijetu a biti ovako jadan i nemocan? Barcelona zalosno ali iskreno igra jako los nogomet vec godinama.

Vecina top igraca tu propadne, kao da je zacaran taj Camp Nou, bitno da se svaki put momcad usere u gostima i dobije par komada ili lekciju nogometa, prelose.. Nesto ovdje treba podhitno mjenjat jer izgleda jako lose.

Ajde da nemamo rezultat pa da igramo lijepo koga briga ali ovo, bole me oci. Al ono najbitnije za sta nema opravdanja OVO TRAJE VEC PREVISE!! pa bolje igraju male ekipe kao Ajax nego Barcelona od milijardu eura. Ocito je da ljudi u klubu nesto ne rade dobro.

 

AL REALNO KOLIKO VEC GODINA ZA REDOM ULAZIMO U NOVU SEZONU LIGE PRVAKA PA CAK I LA LIGE I GLEDAMO OVU USRANU IGRU? Neka me netko podsjeti?! Pratit cu uvijek Barcu al vise dopizdilo, pogotovo protiv momcadi koje bi trebale biti dobar trening.