antimadridista sri 11.5.2011 23:37

evo,pošto vidim da nema teme o FC Barceloni,a o drugim klubovima su već otvorene,mislim da je večeras pravi trenutak za otvaranje ovakve teme! Barcelona je 3.puta zaredom i ukupno 21.puta osvojila španjolsko prvenstvo,što je kruna jedne fantastične generacije,možda i najveće u povijesti nogometa! Ovdje naravno možete pisati i nadolazeće vijesti o klubu,utakmicama itd...

 

evo jedan prigodan video:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vUj2rQovGbk&feature=channel_video_title

 

MES QUE UN CLUB!

sirka666 sri 15.6.2011 09:35
antimadridista kaže...

ja sam već rezervirao kartu,trebala bi stići do srijede,a znam da nije fora ko na Nou Campu,ali svejedno mi je to prvi put da ću gledati Barcu uživo,ipak je to doživljaj!

Ideš na sjever?

igić222 sri 15.6.2011 10:34

Pa ljudi nije fora ić na Poljud da biste gledali Barcelonu, nego Hajduk. Takve ljude nikad neću razumjet..:s

Ali nebitno mislim svakako da će bit velik spektakl i da svi koji budu došli na stadion će uživat.

Nadam se da će neka televizija davat direktno, pa da uživam iz fotelje:D

sirka666 sri 15.6.2011 11:16
igić222 kaže...

Pa ljudi nije fora ić na Poljud da biste gledali Barcelonu, nego Hajduk. Takve ljude nikad neću razumjet..:s

Ali nebitno mislim svakako da će bit velik spektakl i da svi koji budu došli na stadion će uživat.

Nadam se da će neka televizija davat direktno, pa da uživam iz fotelje:D

Meni hajduk apsolutno ništa ne znači, niti iman nekakvo zadovoljstvo i emocije kad ga gledan, dok sa druge strane barcelonu pratin otkad znan za sebe, i dosad mi se nije pružila prilika da ju pogledan uživo, ovo je jedinstvena prilika koju nisan smia propustit.

sirka666 sri 15.6.2011 12:04
bruno11 kaže...

Jel već imaš ulaznice, i ako imaš koja tribina?

Iman, dvi karte za sjever, za mene i curu.

dogman kaže...

kad dolazi barca na hajduk,koji ce igraci igrati ,....mslm da nece messi ,xavi ,iniesta,...znal tko

 

Mislin da imaju nekakav ugovor da 80% momčadi iz finala lige prvaka mora doć. Neće doć messi i dani alves zato jer je njima tad prvenstvo amerike za države.

bruno11 sri 15.6.2011 12:14
sirka666 kaže...
Meni hajduk apsolutno ništa ne znači, niti iman nekakvo zadovoljstvo i emocije kad ga gledan, dok sa druge strane barcelonu pratin otkad znan za sebe, i dosad mi se nije pružila prilika da ju pogledan uživo, ovo je jedinstvena prilika koju nisan smia propustit.

 

sirka666 kaže...
Iman, dvi karte za sjever, za mene i curu.

E vidiš ja bi sad tebe ubija, kažeš da te Hajduk ne zanima, a ideš na sjever- navijačku tribinu. Još dođi sa šalon ili dreson Barce i bit će ti veselo.

antimadridista sri 15.6.2011 14:05
sirka666 kaže...
antimadridista kaže...

ja sam već rezervirao kartu,trebala bi stići do srijede,a znam da nije fora ko na Nou Campu,ali svejedno mi je to prvi put da ću gledati Barcu uživo,ipak je to doživljaj!

Ideš na sjever?

na jug, tj.jugoistok

antimadridista sri 15.6.2011 14:07

ja nisam htio na sjever,ipak ću navijati za Barcelonu a na sjeveru je Torcida,pa sam uzeo sljedeću najjeftiniju,na jugu...

 

BTW: jeste čuli da je Barcelona ozbiljno zagrizla na dovođenje Giuseppea Rossija iz Villarreala,taj igrač mi se oduvijek sviđao,dosta je brz i mislim da bi se odlično uklopio u Barcelonu,a prošla sezona u Villarrealu mu je bila odlična.

antimadridista pon 20.6.2011 18:03

na službenoj stranici FCBarcelone počinju se objavljivati informacije ekipa i uvod u svaku utakmicu Barcelone u predsezoni,pa je tako prvi na red došao naš Hajduk.U za nas zanimljivom tekstu pišu sve najvažnije informacije o Hajduku,piše i da je prošle sezone jedno vrijeme trener Hajduka bio nekadašnji igrač Barcelone Goran Vučević,kao i neke informacije o stadionu.Isto tako piše i da će Guardiola imati na raspolaganju sve igrače osim onih koji nastupaju na Copa Americi,zamjeram im samo što su svaki puta u tekstu krivo napisali ime Hajduka,umjesto Hajduk,pisali su Hadjuk :D

 

evo link na članak:

 

http://www.fcbarcelona.com/web/english/noticies/futbol/temporada10-11/06/20/n110620118080.html

igić222 pet 22.7.2011 11:08

Evo došao je i Sančez,zvanično je potpisao na pet godina i mislim da će Barca sa ovim igračem dobiti još više na napadu i postignutim golovima i da će biti prava mašinerija, tj. još bolja. Smatram da će se sjajno uklopiti i da neće imati nikakvih problema. Sa Villa-om u tandemu bit će neprikosnoveni, ja vjerujem. Nije da sam neki veliki ljubitelj katalunskog kluba, ali stvarno treba skinuti kapu za ove rezultate i igru koju pružaju već dosta dugo

commandos sub 23.7.2011 00:25
igić222 kaže...

Evo došao je i Sančez,zvanično je potpisao na pet godina i mislim da će Barca sa ovim igračem dobiti još više na napadu i postignutim golovima i da će biti prava mašinerija, tj. još bolja. Smatram da će se sjajno uklopiti i da neće imati nikakvih problema. Sa Villa-om u tandemu bit će neprikosnoveni, ja vjerujem. Nije da sam neki veliki ljubitelj katalunskog kluba, ali stvarno treba skinuti kapu za ove rezultate i igru koju pružaju već dosta dugo

Ja bih rekao da ce biti sjajan s Messijem i Pedrom, a Villa na klupu. Jer je Pedro po meni bolji od Ville.