Sport

Dinamo - Porto live stream

ivanec uto 18.9.2012 18:56

Engesku reprezentaciju ne mogu gledati ljudi na "otoku", moraju platiti nesto slicno kao max njesra tv. A iako simpatiziram dinamo, ne mislim da je to sramota. imate stadion pa drukajte!

zelenbic uto 18.9.2012 19:30
ivanec kaže...
Engesku reprezentaciju ne mogu gledati ljudi na "otoku", moraju platiti nesto slicno kao max njesra tv. A iako simpatiziram dinamo, ne mislim da je to sramota. imate stadion pa drukajte!

a skupe su karte onda ti se vise isplati uzeti max tv pa gledas sve

Mile 74 uto 18.9.2012 20:00
ivanec kaže...
Engesku reprezentaciju ne mogu gledati ljudi na "otoku", moraju platiti nesto slicno kao max njesra tv. A iako simpatiziram dinamo, ne mislim da je to sramota. imate stadion pa drukajte!

Ne misliš da je sramota da plaćamo TV pretplatu, a da ne možemo gledati našeg predstavnika u ligi prvaka???

Sramota je da ne možemo gledati ni našu (barem) prvu nogometnu ligu.

Nema više na HTV-u ni formule1.Osim ako je EP ili SP u nogometu ili rukometu, nema sporta uopće.

 

SRAMOTA!!!

 

blacxy uto 18.9.2012 22:49
Ubica Rusty kaže...

Samo 10000 ljudi, sramota

sramota... a mislili su da ako nema prijenosa na hrt-u da će više ljudi bit na stadionu... rađe u bircu popijem 10 žujana i gledam na velikoj plazmi {#}

Spiridon uto 18.9.2012 23:30

A ja se narajcao na Real vs Man City (prenosi Federalna TV , bosanska tv) na B netu kad ono za vrijeme tekme na toj tv ni slike ni tona!!!!!

Ako mi netko može na pp objasniti kako gledati tv na netu...

Hvala.

Ubica Rusty sri 19.9.2012 10:45
Spiridon kaže...

A ja se narajcao na Real vs Man City (prenosi Federalna TV , bosanska tv) na B netu kad ono za vrijeme tekme na toj tv ni slike ni tona!!!!!

Ako mi netko može na pp objasniti kako gledati tv na netu...

Hvala.

Trebaš nač stranicu na kojoj je link za prijenos, upišeš u tražilicu naprimjer klub1 vs klub2 live stream