bihsecurity čet 12.12.2019 11:30

Postovanje momci;=)

 

 

Do sada sam svaki Pc sam sklapao svako 3-4 godine i htio sam imati ono poprilicno high-end i stim da sam s isti miran 3-4 godine....

Dosao je konacno posao za ponovo novi projekt.. 

Medjutim sad sam se odlucio za full vodeno hladjenje (cpu-gpu), ali ne kao do sad  sa fixnim komponentama.. 

Vec nesto poput ovoga: https://www.caseking.de/king-mod-systems-mjoelnir-s-might-i9-9900ks-rtx-2080-super-sipc-185.html

 

Ovaj put ne usudjivam se da ga sam na ovaj nacin sklopim, odnosno nemam ni alat za to...

Da je to onaj put sa silikonskim flexibilnim cjevima pa to bi nekako islo, ali ovde treba kao za vodoinstalatera nekog alata..

I realno, volio bih da mi to profi neki odradi, zajedno samnom....

Znaci budzet mi je oko 5-6k eu (bez monitora) samo kuciste...

Mozda se neko pita zasto ne kupim ovo gore navedeno preko casekinga, pa iskreno mislim i znam da za te pare mogu dobiti dosta vise, a ujedno volio bih da i nesto naucim pored toga.

Lokacija je Graz/Austrija i placanje bi se izvrsilo po dogovoru.

Sve komponente iz citave EU bi naravno u skladu sa dogovorom bilo prije dolazka naruceno...

Iskreno iz Graza nisam mogao naci nikoga za ovaj projekat, mada nisam na owerclockers.at jos pokusao...

 

 

Ako ko ima zaint. za suradnju nek mi se javi na p.m.

p.s. samo ozbiljne ponude, od nekoga koje sastavljao isto (ne jednom) i ko ima komplet alat za to..

Perfekcionista sam , (tako svabo naucio) ;=)

Nisam stari mator, znaci bice pica, hrane ,zajebancije i ujedno se zaraditi...