Škola - osnovna, srednja, faks

Prijevod teksta sa engleskog na njemački

stambol II uto 15.3.2011 21:27

Koji njemački forum moze da mi pomogne...trebam da prevedem text na njemački...ja sam taj text vec napisao na eng. pa želim da ga postavim na neki njemački forum ne bi li kakav "švabo" naletio i pomogao mi,preveo ga..... {#}....

boxer uto 15.3.2011 21:35
stambol II kaže...

Koji njemački forum moze da mi pomogne...trebam da prevedem text na njemački...ja sam taj text vec napisao na eng. pa želim da ga postavim na neki njemački forum ne bi li kakav "švabo" naletio i pomogao mi,preveo ga..... {#}....

Probaj sa google translatorom. Ako si već napisao na engleskom, postaj na engleskom, a pored tog posta ispod stavi prijevod na njemački što ti ispadne sa translatorom.

Caesar et Brutus uto 15.3.2011 22:17

Dobar sam u njemačkom, mogu ti pomoći ukoliko hoćeš  {#}  Nije mi nikakav problem prevesti, zaista. Posalji mi tekst na PM i sutra uvečer imat ćeš točno preveden tekst (samo nemoj pretjerati s brojem riječi, u tom slucaju neću stići).

Gman sri 16.3.2011 09:02

Za sto ti treba tekst? Ako je za neki forum, neki upit ili tema, na Google Translatoru mozes solidno prevesti, da se razumjeti sve. A ako je pak za skolu ili nesto, moze ti netko od nas prevesti. Preveo bih ti ja al' sam u skoli danas, druga smjena.