MacTheBig ned 16.6.2019 23:14

Kao što sam i predvidio, opet promocija natječaja na RTL danas. Imate prilog na web stranici od 12e min počinje.

Voditeljica škole se malo zbunila i htjela je reć 600 prijava ali je rekla 700, znači naša procjena je na mjestu.

Također je rekla da su testirani do sad bili odlični i imaju veliku motivaciju, ne bih znao šta to znači jer ih je nekih 250-300 prošlo a još zdravstveni pregledi nisu ni počeli.

Zadar1 pon 17.6.2019 00:04

Uskoro i clanak ponovni poziv za testiranje kandidata koji su predali svu potrebnu dokumentaciju . Neka niko neuzima ovo za gotovo ali kako stvari stoje tako ce i biti , samo se ceka pocetak sljedeceg mjeseca da vidu koliko ce dobiti prijava od maturanata

Mala_Rijeka uto 18.6.2019 16:40
Hendo kaže...

Sad su počeli zvat na sigurnosne provjere. Znači za nekih 2-3 tjedna bi treba bit liječnički.

Kakve su to sigurnosne provjere? To moras u postaju ic ili oni dolaze kod tebe kuci?

Hendo sri 19.6.2019 02:05
Mala_Rijeka kaže...
Hendo kaže...

Sad su počeli zvat na sigurnosne provjere. Znači za nekih 2-3 tjedna bi treba bit liječnički.

Kakve su to sigurnosne provjere? To moras u postaju ic ili oni dolaze kod tebe kuci?

Ideš kod njih u postaju pa ispuniš neki formular s podacima o sebi i tvojim ukućanima. Kasnije će neki policajci doć do tvojih susjeda pa ih pitat u vezi tebe jesi li problematična i slične stvari. Čisto rutinski.

Jocaamsterdam1 pon 8.7.2019 23:45

Pa poslao sam zamolbu prije nego šta sam pitao. Zanima me samo kako su to drugi napravili jer moju koju sam poslao e-mailom ovi iz mup-a proslijedili su  "nadležnim institucijama" pa ne znam koliko im mogu vjerovat.