Shadyman sri 1.2.2012 21:31

Evo, nisam vidio da ima slicne teme, ako ima ispricavam se :)

Uglavnom, ja sam 2. razred gimnazije, imao 49 bodova na natjecanju i ne znam jos uvijek koliko treba za prolaz.

Javite svoje rezultate i ako znate s koliko se prolazi.

Shadyman sri 1.2.2012 21:42
softwaremaniac kaže...

Ja sam 2.gimnazije i osvojio sam prvo mjesto. Profesorica je uvjerena da ću proć dalje.Imam 46 bodova.Za Vrbovec znam da 1. ima 47 Ne znam koja si županija...

Cestitam :) Ja sam Grad Zagreb, i tamo u nekim gimnazijama imaju po 59 bodova prva mjesta pa nisam bas siguran da cu proci ako je takvo stanje svugdje.

softwaremaniac sri 1.2.2012 21:50
Shadyman kaže...
softwaremaniac kaže...

Ja sam 2.gimnazije i osvojio sam prvo mjesto. Profesorica je uvjerena da ću proć dalje.Imam 46 bodova.Za Vrbovec znam da 1. ima 47 Ne znam koja si županija...

Cestitam :) Ja sam Grad Zagreb, i tamo u nekim gimnazijama imaju po 59 bodova prva mjesta pa nisam bas siguran da cu proci ako je takvo stanje svugdje.

Hvala,nije svugdje,neki prosjek je oko 47/48 bodova to puštaju u većini slučajeva( min.45/60 tj,75% ) bar je tako bilo dosad.

Enkidu sri 1.2.2012 21:54

Ja sam jednom davno bia na natjecanju iz engleskog (županijsko ili općinsko, ne sjećam se više, u školskom sam pobijedio) pa su neka od pitanja bila totalno nevezana za engleski jezik, npr. o britanskim nogometnim klubovima i britanskoj kulturi, što mi je totalno blesavo, jer o nogometu ne znam ništa a o britanskoj kulturi sam tada znao manje nego recimo o američkoj, ali nijedno od toga nije vezano uz sam jezik... Nego htjedoh pitati jel još uvik ima takvih blesavih nejezičnih pitanja ?

softwaremaniac sri 1.2.2012 21:56
Enkidu kaže...

Ja sam jednom bia na natjecanju iz engleskog (županijsko ili općinsko, ne sjećam se više, u školskom sam pobijedio) pa su neka od pitanja bila totalno nevezana za engleski jezik, npr. o britanskim nogometnim klubovima i britanskoj kulturi, što mi je totalno blesavo, jer o nogometu ne znam ništa a o britanskoj kulturi sam tada znao manje nego recimo o američkoj, ali nijedno od toga nije vezano uz sam jezik... Nego htjedoh pitati jel još uvik ima takvih blesavih nejezičnih pitanja ?

Ne,sada dobiješ reading comprehension,English in use,listening comprehension... imaš ovdje prošlogodišnje testove KLIK

Shadyman sri 1.2.2012 21:57
Enkidu kaže...

Ja sam jednom davno bia na natjecanju iz engleskog (županijsko ili općinsko, ne sjećam se više, u školskom sam pobijedio) pa su neka od pitanja bila totalno nevezana za engleski jezik, npr. o britanskim nogometnim klubovima i britanskoj kulturi, što mi je totalno blesavo, jer o nogometu ne znam ništa a o britanskoj kulturi sam tada znao manje nego recimo o američkoj, ali nijedno od toga nije vezano uz sam jezik... Nego htjedoh pitati jel još uvik ima takvih blesavih nejezičnih pitanja ?

Pa koliko ja znam ne. uvijek je isti princip, ne znam bas sta je tebi bilo..iso sam prije 2 godine i isto prosao na zupanijsko i bilo je isti tip kao i skolski, ono gramatika i neke slicne stvari samo malo teze