ATJLučko sri 8.6.2011 14:48

Ako saznaš za visinu prijemnog praga Franjo, molim te javi mi makar u PP, obzirom mi od prijatelja sin kani isto na jesen krenuti u tu školu, jedan od njemu tri najdraža ponuđena smjera s promo letka koji je dobio, hvala unaprijed {#} !

ivanho sri 8.6.2011 15:03
franjo619 kaže...

Zna li itko koliki će biti bodovni prag za smjer tehničar za računalstvo u ruđeru

Službeni bodovni prag za taj smjer je 45 bodova ,ali uvijek ti je  3-4 boda više jer je škola cijenjena.

Pa sve ovisi koliko ćeš imati bodova

ATJLučko sub 18.6.2011 23:34
alen4430 kaže...

čujem da je škola malo teža,pa me zanima kakvi su profesori i koliko se treba učiti?

jer baš ne želim odmah roknut matišu il fiziku...:D

Lp

Alen

Ako ti je pojam "MALO TEŽA", u rangu, pa donekle medicinskog fakulteta, preciznije stomatologije, e, pa tu je negdje, ali ti je to "malo teže" okokokolo 100 tonića briga  {#} !!!!

 

I da, sve ali sve, pa i "matematike", su heavy weight kategorija, pa ako nisi za ples {#}  !!??

max1919 pon 20.6.2011 16:53
zgsolja kaže...
franjo619 kaže...

Kako najlakše do ruđera iz sesveta??

Autom ili ako ti se da hodati možeš pješke.

uf, nemoj tako pametne savjete davati... (ili je to trealo biti duhovito?)

ako si blizu stanice vlaka onda imaš 3 stanice i 10min pješke.

Sertic_231342 uto 8.4.2014 22:32

Pozdrav,znam da je bodovni prag za ovaj smjer u ovoj skoli 60 bodova.Uvijek je poželjno imati veci broj bodova od minimalno(veliki interes) pa me zanima koliko bodova vise od 60 lani trebalo to jest s koliko ste se upisivali u skolu? {#} 

hrčak pet 18.4.2014 13:37
Sertic_231342 kaže...

Pozdrav,znam da je bodovni prag za ovaj smjer u ovoj skoli 60 bodova.Uvijek je poželjno imati veci broj bodova od minimalno(veliki interes) pa me zanima koliko bodova vise od 60 lani trebalo to jest s koliko ste se upisivali u skolu? {#} 

Ja sam ti imao 65 bodova i nisam upao na računalstvo no na sve ostale smjerove u ruđeru jesam

Vladekova cura uto 27.5.2014 16:30

Moram odluciti u koju srednju ici a neznam dali me bolje ici u Koncar u blizini Remize ili u Ruđera .Smjer tehnicar za racunalstvo imam oko 60-63 boda. Ako zavrsim Ruđera dali moram ici na fakultet. Hvala unaprijed na odgovorima.

jezdovec uto 27.5.2014 19:58

Nije obavezno,ruđer nije težak ali ipak je teži od ostalih tehničkih škola dogovor je među profesorima da se traži dosta od matematike a ako ne planiraš dalje na faks nije ti potrebno to a ima i par predmeta di nekad i pola razreda ide na popravni.