2dollaB sub 15.1.2011 17:39

Imam problem. Na laptop su mi upali virusi njih 40tak, trojanci crvi i ostala raja i koji god moguci file pokrenem pise infected tako da prakticno nemogu nista... ni nazad vracanje ni format nista... ni cmd..

 

Koje je jedino rjesenje 

MatkoBB sub 15.1.2011 17:52
2dollaB kaže...
MatkoBB kaže...

Formatiraš disk i ponovno instaliraš windowse... to ti je najbrže i najučinkovitije.

preko cega cu ga formatirat

Pa ubacis DVD od windowsa... u biosu postaviš da boota s DVD-a i pokreneš novu instalaciju windowsa...

total sub 15.1.2011 18:01
2dollaB kaže...

Problem je sto ja ni eset nemogu pokrenut a ne taj anti spyware ili nesto drugo 

 imaš li dva računala ?

možeš li u safe mode, ako možeš u safe mode, odaberi safe mode with networking , spoji se na net i skini ovaj program

-spremi na desktop i dvoklikom ga pokreni

-kad program završi, nemoj restartirati računalo nego odmah pokreni malwarebytes

-kad to sve napraviš, javi se

kingmedo ned 16.1.2011 11:58
2dollaB kaže...

Problem je sto ja ni eset nemogu pokrenut a ne taj anti spyware ili nesto drugo 

Superantispyware portable ćeš možda moći pokrenuti jer, za razliku od Eseta, ima random ime. Pokušaj.

U takvim situacijama ti je rescue cd najbolje rješenje i najsigurnije, kao što ti je netko gore predložio Avirin, tako možeš Kaspersky rescue cd koristit.