Vtune sri 26.1.2011 18:35

Evo ovako,netko ce misliti da sam lud al sta cu ja!!Ljudi trebaju mi virusi,dobro ste culi ne anti nego virusi!!

Ako netko zna kakve zarazene stranice,viruse  za download,neke crackove sa virusima molio bih da mi posalju link ne u PM nego postaju!Molio bih moderatore da ne lockaju temu!

Jer zelim testirat antiviruse,ja sam prije imao "paket" virusa al sam ga izbriso!!

deadman sri 26.1.2011 18:42
Vtune kaže...

Evo ovako,netko ce misliti da sam lud al sta cu ja!!Ljudi trebaju mi virusi,dobro ste culi ne anti nego virusi!!

Ako netko zna kakve zarazene stranice,viruse  za download,neke crackove sa virusima molio bih da mi posalju link ne u PM nego postaju!Molio bih moderatore da ne lockaju temu!

Jer zelim testirat antiviruse,ja sam prije imao "paket" virusa al sam ga izbriso!!

MDL je najbolji za to.

(s)izgoreo sri 26.1.2011 18:47
xXxBIMBOxXx kaže...

Neki ljudi imaju potrebu za vodom , za hranom , ali za virusima .. ovaj BOL me iznenaduje iz dana u dan .

pa čovjek je lijepo napisao da želi testirati antiviruse i za to su mu potrebni virusi, što je tu iznenađujuće?

Vtune sri 26.1.2011 20:38

Evo jos nesto:kako mogu testirat viruse u virtual pc,a da mi virusi ne udu u moj pravi (real) komp. ? pomozite je sad sam krenio sa testiranjem i odma je i moj pravi av naso virus!!

MrBlc sri 26.1.2011 21:07

Imam ja gripu, hoćeš da ti pljunem u bočicu pa pošaljem poštom?

 

 

Za izbjeći detekciju virusa u Virtual PC-u od strane antivirusa na host-u, ali i spriječiti prenošenje virusa (malignim ponašanjem ili vlastitom pogreškom) trebaš Virtual PC maksimalno izolirati (mrežu, copy pase i sl.). Možda je najbolji način skidati viruse na VPC direktno s neta, ali ih ne pokretati do potpunog odvajanja sustava. Ako testiraš sigurnost u browseru i ne možeš bez neta, najbolje ti bilo preko mobilnog neta jer onda možeš USB modem direktno mountat u VPC, tako da ne dijeli ni mrežu s host-om. Bilo bi ti pametno imati backup sustava na Virtual PC-u, kako bi mogao brže vratiti sustav u izvorno stanje prije sljedećeg testa.

torrente sri 26.1.2011 21:15

iskljuci li NAT u VB-u ,dosta toga izgubi smisao.

to sam ja neki dan pitao, jer mi je isto av sa stvarne mashine hvatao u VB-u zbivanja, sto je normalno jer prati promet na mrezi.

e sad kada bi downloadao a ne "runao" zarazu, vecina av rjesenja imaju neki oblik cloud analize i bili bi uskraceni za pouzdan test.

 

ma testiraj slobodno, sve ti je to u izolaciji, jedino mozes biti zle srece da naletis na nekog koji zaglavi u RAM.

dakle mozes iskljucit dijeljenje mreze,ali 80% antivirusa danas trazi pristup netu na svoje baze.

 

ovako je to izgledalo,kada sam se ja cudio prvi puta :)

gasenjem webguarda ili kako vam se vec zove filter, rijesili ste se gnjavaze pravog av-a.