Sigurnosni softver

Poklon - Bullguard Antivirus 10

PhD in Security ned 3.4.2011 04:36

Ovako znaci,

 

Poklanjam 2 jednogisne licence za navedeni antivirus (Jedna je od mene a druga je od forumas mind_challenge.

 

BullGuard je Antivirusni program koji je porjeklom iz Danske. Koristi zadnja verzija BitDefender-ovog engine-a za antivirusni dio, Behavior Blocker koji je sačinjen od light HIPS modula Outpost Firewall-a (koji je u cjeloj izvedbi kod BillGuard Internet Security) i najbolji Anti-Spam na komercijalno trziste. Uz to ima i modul za bezbedno surfanje na internetu, on sprecava pristup malicioznih strana i sve malware dejnosti u sam pregjednik.

Bolji je od BitDefendera po pitanje performanse ali nije bolji u ostale stvari, no detekcija je skroz na skroz ista i naravno zasigurno je bolji od Avast free, Avira free, Panda cloud, Microsoft Security Essentials i slicne.

Detekcija je na najvisem nivou a performanse su mnogo bolje nego kod BitDefendera, kao sto sam napomenuo, tako da kome treba odlican anti-virus neka izvoli (isto kao da ste dobili brzi BitDefender AV).

 

Ako imate jedna puna zvjezdica dovojno je da odgovorite na ovu temu sa naznaka da zelite da dobijete licencu i vec ste u utrci. (dupli postovi se neracunaju)

 

Dobitnici ce biti proglaseni 7-mog Travnja slucajnim izboru i neprisrasno koristeci servisa Random.org

 

Stretno!

sirka666 ned 3.4.2011 09:55
IronManX2 kaže...

Prijava,ako dobijem poklanjam! 

 

IntelMan kaže...
IronManX2 kaže...

Prijava,ako dobijem poklanjam! 

Takoder ;) (prijava {#})

Autor je reka ako imate jednu punu zvijezdicu.

 

 

Prijava za mene.

PhD in Security ned 3.4.2011 14:58
EVO kaže...

Ja se NE PRIJAVLJUJEM, već imam pitanje:

 

Kolko je točno autor ovog teksta isprobo antivirusa?

Preko 50 antivirusa t.j. svaki jedan koji sam nasao na netu i po sigurnosnim forumima.

Svaki jedan minimum 20 dana pa tako i ovaj.