Sigurnosni softver

Poklon - AVG Anti-virus Pro 2011 - 1 Godina

PhD in Security sri 23.3.2011 02:16

Poklanjam licenca za AVG Anti-virus Professional 2011 u vrednosti od 40$.

 

Iako AVG Free gudbi dah u utrci za najbolji besplatni anti-virus

komercijalno resenije je itekako interesantno i nudi sve moderne mogucnosti: http://www.avg.com/ww-en/home-and-office-security-comparison

 

AVG Pro i Online Armor Free i recite zbogom gamadi!

 

Ako imate jedna puna zvjezdica dovojno je da odgovorite na ovu temu sa naznaka da zelite da dobijete licencu i vec ste u utrci. (dupli odgovori se neracunaju)

 

Dobitnik ce biti proglasen 26-og Ozujka (Mart) neovisno od icega koristeci servis random.org

 

EDIT: Dobitnici su 8ax, RePlay i mario1990. 8ax dobija licencu od mene odmah, za RePlaY i mario1990 odgovoran je brixy. Cestitke za dobitnike, hvala za svi sto su ucestvovali i vise strecu u narednim prilikama a ja sad da razgledam dali imam jos po koji sigurnosni software za vas. Pozdrav!

Minoza sri 23.3.2011 03:11

Možda bolje da se držim Avasta onda {#} Već ga ionako dugo koristim, i to free verziju...

 

A inače nemam problema s virusima... al reko ajd ak je free, no sad kad vidim ovo... {#}

PhD in Security sri 23.3.2011 03:20
rambox kaže...
Minoza kaže...

Želim dobiti licencu! {#}

Pazi kaj buš poželil da ne bi požalil na kraju,{#} ovo treba opet spomenut za neupucene da ne bi bilo nismo znali a kolko ima procesa prebrojite sami uglavnom bjež što dalje od AVG-a.{#}{#}

 

http://slike.hr/slike/avgantivirusfree_56fc2.jpg.html

Broj procesa nije bitan, to programeri mogu lako resiti tako sto ce sve module svaliti u jedan proces i tako dobiju -20 MB RAMa ali i +20% CPU.

Koliko je zahtjevan jedan AV program ne mozemo reci po broj procesa ili zauzece rama (iako, licno uopste ne volim bloatware).

Jedan program od 200KB moze da uzrokuje 100% CPU i full read/write hard disk activity.

APazinjan sri 23.3.2011 15:29
PhD in Security kaže...
forzzuk kaže...

Stop diskriminaciji sa zvjezdicama.

Zainteresiran.

Pa mora da postoje neka pravila, inace ceo svet bi mogao da sudjeluje sto i nije bas prakticno.

To je glupo onda stavi po stažu na forumu. Npr minimalno 6 mjeseci da ipak ne dolazi svatko ;) I eto pola zvjezdice :)

forzzuk sri 23.3.2011 18:20
PhD in Security kaže...
forzzuk kaže...

Stop diskriminaciji sa zvjezdicama.

Zainteresiran.

Pa mora da postoje neka pravila, inace ceo svet bi mogao da sudjeluje sto i nije bas prakticno

Naravno ali tim 'zvjezdicama' ljudi daju preveliku važnost.

Čisti primjer,forumaš sa 3 godine staža i 4 zvjezdice se srčano upusti u nekoliko prepirki,dobije nekoliko kartona,mnogo TD-ova i opsuje gadno..odjednom ima 3 i pol zvjezdice.

Moje pitanje je sljedece;da li je zbog toga ista manje 'kvalitetan' forumaš odnosno da li je do tog trenutka uopće bio?

Nema smisla,čista šminka.

Nekakvih 12 mjeseci i određen broj postova je solidni pokazatelj aktivnosti.

Naravno,redom svi postovi mogu biti retardirani...kao i sam forumaš..

ali ono,ovo je običan forum,ne shvaćam zamaranje oko toga.

Kažeš da poklanjaš,daj ljudima da se prijave i odvrti random pa šta bude.