kingmedo uto 16.2.2010 20:17

Zanima me je li ima tko kakvih novosti o novim verzijama spomenutog AV. Smatram da Avira(inače izvrstan antivirus) ima zastarjelo sučelje i da bi se to moglo malo uljepšat da to bude i vizualno bolje. Mislite li i vi tako? Inače Aviru dugo koristim i sada sam uzeo premium trial da i to malo probam...

stoncin3 sri 17.2.2010 16:47

Tako je bilo i još gore sa Avastom otpočetka nisu htjeli mijenjat onaj grozni GUIViče Ko neki media player kad ono jedan od najboljih medju AVSmijeh I zbog toga sam ga izbjegavao iako mogao dobro služit meni i mom kompu doma... Hehe zato sad čim izašo Avast 5 odmah install i sve leti. Budem poslje probao i Aviru AV 10 Free sljedeči mjes da malo opet testiram što volimPoljubac

kingmedo sri 17.2.2010 19:31
stoncin3 kaže...

Tako je bilo i još gore sa Avastom otpočetka nisu htjeli mijenjat onaj grozni GUIViče Ko neki media player kad ono jedan od najboljih medju AVSmijeh I zbog toga sam ga izbjegavao iako mogao dobro služit meni i mom kompu doma... Hehe zato sad čim izašo Avast 5 odmah install i sve leti. Budem poslje probao i Aviru AV 10 Free sljedeči mjes da malo opet testiram što volimPoljubac

Možda među free AV...