sk8 4 life sub 26.12.2009 23:10
0000bios kaže...

dvoumim se izmedu ta 2 antivirusa,      dajte   free download link

dvoumim se izmedu ta 2 antivirusa----avast

 

dajte   free download link-----google ne grize!!!!

F1-IVO ned 27.12.2009 00:02
0000bios kaže...

dvoumim se izmedu ta 2 antivirusa,      dajte   free download link

Za Avast Home verziju mozes dobiti besplatno kljuc za godinu dana koristenja. Samo se trebas registrirat na Avastovoj stranici.

linuxjuzer ned 27.12.2009 00:06

...pa ima još boljih besplatnih..gdje nađe ta dva???...niti jedan ne mogu preporučiti...

 

najbolja iskustva(osim komercijalnih) imam sa COMODOM i to CIS...imaš kompletnu zaštitu..osim toga možda još Mc Affe siteadvisor.. i to je to...

itf4n ned 27.12.2009 00:23

AVG trenutno koristim, čini mi se da nešto brže skenira (iako neznam je li i kvalitetom bolji od Avasta). AntiVir je također ok - barem zadnji put kad sam ga probao, prije toga mi je radio dosta problema (uključujući zamrzavanje Windowsa na bootu), no nisam primjetio da je to uobičajenost.

linuxjuzer ned 27.12.2009 00:30
itf4n kaže...

AVG trenutno koristim, čini mi se da nešto brže skenira (iako neznam je li i kvalitetom bolji od Avasta). AntiVir je također ok - barem zadnji put kad sam ga probao, prije toga mi je radio dosta problema (uključujući zamrzavanje Windowsa na bootu), no nisam primjetio da je to uobičajenost.

...brzina.....ja ću radije duže čekati ali da dobro pregleda....daj od na comodostranicu pa probaj..ja ga veće godinu dana ne skidam sa kompa(a prošla je hrpa drugih AV-a)

 

http://www.comodo.com/home/internet-security/antivirus.php

 

 

ALVIN pon 28.12.2009 17:00

Čitam da stručnjaci dosta hvale Avasta 5 koji je još u beta verziji ali je već sve oduševio....

Besplatnu verziju Avire:

Avira

bih ipak radije nego aktualne verzije Avasta i AVG-a ,iako ova Avira free nema neke stvari(Web guard...) koje ima plaćena verzija pa bi i u tu Aviru free sumnjao....mislim da bi stavio ovu betu Avasta 5.

 

AVAST 5 Ovdje na njihovom forumu admini daju link za download.

 

Jedino što se za Avasta traži besplatna registracija pa aktivacijsku licencu pošalju na mail,a za Aviru se ne treba registrirati.

blackalbum uto 29.12.2009 15:35

gledao sam na av-comparatives,avast je dobio bolju ocjenu od avire, avira ima puno lažno pozitivnih,uz to razlike između avast home i pro,su minimalne,dobiješ full proizvod besplatno,imao sam aviru,dobra je jedino kao skener i to je to.

avast.software uto 29.12.2009 22:57

avast! Professional ima bolju zaštitu kod surfanja i brži update u odnosu na avast! Home verziju. avast! Home je besplatan i namijenjen samo za kućne korisnike.

Uskoro izlazi avast! 5 verzija (za otprilike 2 tjedna), a verzije će biti avast! Free (upgrade sa avast! Home), avast! Pro i avast! IS (isto kao Pro uz dodan antispam i firewall).

 

Za "kućni" PC avast! Home je sasvim dovoljan.

 

dejson čet 7.1.2010 08:09

Na zalost Avast ima prevagu ovdje koliko vidim. Ali radim kao tehnicka podrska kod jednog ISP-a ( kablovski i wireless internet ) te je ponekad potrebno sa korisnikom prici samom interfaceu uredjaj preko web browsera, obicno nakon disableovanja AVAST-a, takodjer me cesto zovu korisnici i prijatelji i kazu da ne mogu niti jedne stranice da otvore, i problemi se rijese nakon uklanjanja AVAST-a. Ja ga licno nisam koristio ali ga po ovim iskustvima ne volim, AVG jesam koristio i mogu reci da mi je najbolji i upravo je izasla verzija 9 prije koju sedmicu.

 

Istina to cudno ponasanje AVAST-a ne pripisujem njegovoj losoj integraciji u OS nego neznanju korisnika da isti optimalno podese, a sa obzirom da isti ti korisnici cesto ne znaju kao ni ti otvoriti google i ukucati trazeni pojam, ipak toplo preporucujem AVG.

Ad4pt3r čet 7.1.2010 09:47

Ja sam definitivno za Aviru...Avast i Avg imaju webguard i slične stvari ali kao scanneri nisu ni do koljena Aviri...To možete vidjeti i po testovima, a u to sam se i sam uvjerio na virtualnoj mašini...Tako da su Avira i Comodo najbolji paket za sigurnost...

dncrmt čet 7.1.2010 10:03

Ja mislim da je najbolje kad sam isprobaš sva rješenja.Koristio sam i Avast i AVG i Aviru.S Avastom mi nije bilo ugodno raditi,sa Avirom sam uvijek imao problema sa updateom pa sam uvijek morao ručno skidati i instalirati update.Jedino sam s AVG-om bio zadovoljan.Sviđa mi se sučelje i isto nemam problema sa virusima.Nekome je možda draže raditi s Avirom,nekom trećem sa Avastom...Tako da će ti svatko preporučiti drugačije.

WItcher ned 7.2.2010 16:27
Ad4pt3r kaže...

Ja sam definitivno za Aviru...Avast i Avg imaju webguard i slične stvari ali kao scanneri nisu ni do koljena Aviri...To možete vidjeti i po testovima, a u to sam se i sam uvjerio na virtualnoj mašini...Tako da su Avira i Comodo najbolji paket za sigurnost...

Istina je da iako je free Avira ima predobar skener .

Ali tu je i jedna velik , velika mana .

 

Avir zna dosta detektirati virusa a da zapravo i nije virus .

Dokaz: imaš testova koliko hoćeš ..

Ipak kad mi to na svojim mašinam skeniramo kakvih 20 virusa pa onda kažemo 100% zaštita od virusa a ovi skeniraju ........

http://www.av-comparatives.org/