Sigurnosni softver

Avast Internet Security 5

seneka čet 12.8.2010 15:29
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

 multilayer zaštita,dobar av,sandbox,zašto bi se zeznuo?
uostalom vidjet ćes s vremenom

siketa čet 12.8.2010 18:07
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

Dobro si napravio....još ako me razveseliš činjenicom da AIS nije crackiran....Namigiva

rambox pet 13.8.2010 00:42
seneka kaže...
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

 multilayer zaštita,dobar av,sandbox,zašto bi se zeznuo?
uostalom vidjet ćes s vremenom

Slojevita zastita je ali, Firewall siromasnih podesenja i s malo opcija, Proaktivna zastita šepava, Sandbox isto nije bog zna kaj ne vrjedi love kolko kosta sigurno moš se za badave zstitit duplo bolje.CoolNevinašce

siketa pet 13.8.2010 11:13
rambox kaže...
seneka kaže...
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

 multilayer zaštita,dobar av,sandbox,zašto bi se zeznuo?
uostalom vidjet ćes s vremenom

Slojevita zastita je ali, Firewall siromasnih podesenja i s malo opcija, Proaktivna zastita šepava, Sandbox isto nije bog zna kaj ne vrjedi love kolko kosta sigurno moš se za badave zstitit duplo bolje.CoolNevinašce

Da, fali mu neki HIPS/BB......

zokiN pet 13.8.2010 11:21
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

mozda si se i zeznuo,meni se vec duze vrijeme nece updejtat sam,zato sam i aviru bio maknuo.

TonyM pet 13.8.2010 11:35
zokiN kaže...
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

mozda si se i zeznuo,meni se vec duze vrijeme nece updejtat sam,zato sam i aviru bio maknuo.

To je nešto drugo kod tebe da ti se Avast neče sam updejtat.Ja ga imam tj Avast free i sve radi kako treba kad iziđu nove definicije on to skine zavisi kako izlaze definicije obično dvije na dan a može biti i više ima na njihovim stranicama.Možda je kod tebe neki problem ili vatrozid ti blokirao pa neče da skida definicije.Izlanuo se

zokiN pet 13.8.2010 12:05
TonyM kaže...
zokiN kaže...
jukiii kaže...

jučer sam izbrisa aviru free antivirus i stavio sam avast internet security 5 jel sam se zeznia ili sam dobro napravio , oće li mi se isplatit avast?

mozda si se i zeznuo,meni se vec duze vrijeme nece updejtat sam,zato sam i aviru bio maknuo.

To je nešto drugo kod tebe da ti se Avast neče sam updejtat.Ja ga imam tj Avast free i sve radi kako treba kad iziđu nove definicije on to skine zavisi kako izlaze definicije obično dvije na dan a može biti i više ima na njihovim stranicama.Možda je kod tebe neki problem ili vatrozid ti blokirao pa neče da skida definicije.Izlanuo se

nije fireval kad je dosad ok radio

marinn95 pon 10.9.2018 22:40

Budući da nema aktivne teme za Avast, i ja osobno ne poznajem nikoga tko ga koristi, uključujući sebe, moram negdje pitati..

 

Primio sam mail o uspješnoj kupovini  licence za "Avast Internet Security". 3 PCa, vrijedi dvije godine, key u mailu, sve prisutno, moj mail na invoiceu, svih 60 eura licence plaćeno. Palim mobilno bankarstvo, koje se spaja na jastuk u sobi, srećom sve pare su tamo 

 

Guglam Digital River, posrednik u ovoj kupovini, seems legit, ima i par threadova o kupovini tj. poništavanju auto renewa kupovine licence, čitam čitam, sve manje mislim da je neki scam.

 

Vidi se navedeno ime i prezime, moje, te poštanski broj "23250", koji vodi na Pag. Tražeći na fejsu, pa, sebe, stvarno naiđem na random profil, mog imenjaka,sa Paga.

 

Javio sam se jer je zicer neka zabuna, ali za sada nema odgovora  

 

Slike u prilogu su 3 skrolanja i skrinanja maila, a 4. slika je panel na koji se mogu ulogirati putem podataka dobivenih u mailu. 

 

Ako je neka zajebancija, bogami je dobra 

 

Uredi temu:

EPILOG!

 

Dodan screenshot zaključka ove priče, iliti, gospodin je odgovorio,  proslijedih mu mail sa licencom, all is good in the world, from here on out.