Samsung

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pacoo pon 18.3.2019 20:29
Zelja kaže...

jel nekome ispao telefon iz džepa na ekran bez zaštitnog stakla i da li je ekran pukao?

 meni ispao iz dzepa kad sam cucnio sa visine 20 cm na beton i u gornjem se cosku razbio sl nije jako

nine uto 19.3.2019 18:00
Pacoo kaže...

 meni ispao iz dzepa kad sam cucnio sa visine 20 cm na beton i u gornjem se cosku razbio sl nije jako

 

meni svakih toliko mobitel isklizne iz džepa trenirke.. prije sam stalno furao mobitele bez maske jer su mi nakaradne, ali pošto sam debil koji je već razbio bezbroj stakala mobitela, počeo sam kupovati premium case-ove.

moj edge mi je ispao već milju puta u 2 godine koliko ga imam i još ga nisam uspio uništiti

evo case koji furam, čak je izbočen 1,5mm tako da ako padne na ekran i dalje ima nade da preživi, a uz to i dobro izgleda  prošli telefon isto nisam uspio razbiti, imao sam LG G3 sa nilkin bumperom..

Bifa sri 20.3.2019 21:28

Meni je pao na ekran i razbio se iako sam imao staklo, ali nije pokrivalo sve do ruba. Mobitel odletio i pao na šljunak i jedan kamenčić je očito udario u sam rub s desne strane. S ruba su se raširile crte, ali čak i ne izgleda preloše, koristim ga tako već 8-9 mjeseci. Ali ovih dana su se u gornjem lijevom kutu pojavile ljubičaste mrlje, zato sam i došao na forum. Možda te mrlje ni nemaju veze s ranijim oštećenjem...

Paolo Maldini sub 30.3.2019 18:05
CrossDeath kaže...
Paolo Maldini kaže...

Imam doba jedan S7 Edge, oštećeno prednje staklo (napuklo). Ekran i sam mobitel radi normalno, kao i sve ostalo. Kako svatko doma ima mobitel nisam siguran isplati li se popravak ili da ga prodam? Jel netko popravaljao slično?

1000 kuna je popravak, pa sad vidi isplati li ti se. Mozda zgodno ako ti treba neki backup uredaj. Ako ne, onda ga prodaj takvog kakav je.

 Kontaktirao par servisa, ispod 2000kn ne radi nitko, a toliko ne vrijedi novi zapakirani S7. Za ekran bi dao max 100 eura, sve ostalo je neisplativo.

CrossDeath sub 30.3.2019 20:30
Paolo Maldini kaže...
CrossDeath kaže...
Paolo Maldini kaže...

Imam doba jedan S7 Edge, oštećeno prednje staklo (napuklo). Ekran i sam mobitel radi normalno, kao i sve ostalo. Kako svatko doma ima mobitel nisam siguran isplati li se popravak ili da ga prodam? Jel netko popravaljao slično?

1000 kuna je popravak, pa sad vidi isplati li ti se. Mozda zgodno ako ti treba neki backup uredaj. Ako ne, onda ga prodaj takvog kakav je.

 Kontaktirao par servisa, ispod 2000kn ne radi nitko, a toliko ne vrijedi novi zapakirani S7. Za ekran bi dao max 100 eura, sve ostalo je neisplativo.

Hmm mislio sam da ovi rade za soma kuna, ali ocito ne vise

Paolo Maldini uto 2.4.2019 11:00
sosta kaže...

Otkud ti da ne rade ispod 2000kn, ja sam u 12 mjesecu mijenjao ekran, i koliko se sjećam svi ovlašteni su bili ispod 2000kn, platio 1740 kn na kraju u smartsonu.

 Velike razlike , i dalje preskupo i neisplativo, dodaj 200kn i kupim Pocophone...

HCMAA uto 2.4.2019 11:49

evo godina dana od kupnje s7edge...sve radi ko metak... samo...ne paše mi ipak ovaj edge ekran... tribalo je ipak uzeti s7...nema veze... nakon ovog za dvi...tri godine budemo isprvili grješku

SEYOboy uto 2.4.2019 17:32

na samsung s7 edgu ne radi ekran. prvo se pojavila prije jedno mjesec dana bijela vertikalna crta sa desne strane.

jučer mi pao. staklo uopće nije slomljeno ali imam problema sa ekranom. pojavi se na trenutak i zacrni.

pošto se pojavila prije pada vertikalna crta znači li to da je ekran otišao?

zanima me koliko bih mogao dobiti love za mobitel se nefunkcionalnim ekranom? kupuju li servisi takve mobitele?

može u privat preporuka servisa gdje bih otišao i pitao za procjenu popravka ekrana i prodaju mobitela?

hvala.

Djozaa uto 2.4.2019 17:53
SEYOboy kaže...

na samsung s7 edgu ne radi ekran. prvo se pojavila prije jedno mjesec dana bijela vertikalna crta sa desne strane.

jučer mi pao. staklo uopće nije slomljeno ali imam problema sa ekranom. pojavi se na trenutak i zacrni.

pošto se pojavila prije pada vertikalna crta znači li to da je ekran otišao?

zanima me koliko bih mogao dobiti love za mobitel se nefunkcionalnim ekranom? kupuju li servisi takve mobitele?

može u privat preporuka servisa gdje bih otišao i pitao za procjenu popravka ekrana i prodaju mobitela?

hvala.

 Meni se to desilo mjesec dana prije isteka garancije, stavili mi novi ekran i sad sve 5, a inace popravak toga nezz dal se isplati, novi ekran i dalje vrijedi koliko i cijeli mobitel polovni

john142 sri 3.4.2019 21:21
SEYOboy kaže...

na samsung s7 edgu ne radi ekran. prvo se pojavila prije jedno mjesec dana bijela vertikalna crta sa desne strane.

jučer mi pao. staklo uopće nije slomljeno ali imam problema sa ekranom. pojavi se na trenutak i zacrni.

pošto se pojavila prije pada vertikalna crta znači li to da je ekran otišao?

zanima me koliko bih mogao dobiti love za mobitel se nefunkcionalnim ekranom? kupuju li servisi takve mobitele?

može u privat preporuka servisa gdje bih otišao i pitao za procjenu popravka ekrana i prodaju mobitela?

hvala.

 Pojava vertikalne crte je poznata boljka nekih serija. Sreca je ako se pojavi u jamstvenom roku. Popravak se ne isplati a servis ce ti dati nekoliko stotina kn. Uglavno njesra.

john142 pon 13.5.2019 18:17
Pacoo kaže...
Da li je netko skoro mjenjao bateriju ? jel se isplati?? trenutno imam 75.54% 850 punjenja i screen-a 4.5h

 To je super postotak s obzirom na broj punjenja.

Ja sam prije cca 2mj napravio zamjenu. Original baterija sa 6mj jamstvoj 200kn. U cijeni je i rad. Prilikom zamjene serviser je ostetio zadnje staklo i trazio sam novo original a ne kineksu kopiju. To ga je kostalo 250kn.

Sa novom baterijom i s obzirom na stanje moba, kao novi je. Kupljen 09/16

beenky uto 14.5.2019 11:07

Meni se je pojavila rozna vertikalna crta otprilike 4mjeseca nakon kupnje, poslao na garanciju, dosao nazad unutar tjedan dana, nakon toga (jedno 4mjeseca) udario sam s mobitelom i ekran je podivljao, on/off, flickering. Buduci da nije bilo fizickih ostecenja poslao na garanciju i opet dobio novi ekran. Sad nakon 3godine je ipak dao svoje i krepao sam od sebe ekran (flickering na 2/3 ekrana). S obzirom na cijene ekrana cekat cu da naletim na neki da ga zamijenim. 

Pacoo uto 14.5.2019 18:27
john142 kaže...
Pacoo kaže...
Da li je netko skoro mjenjao bateriju ? jel se isplati?? trenutno imam 75.54% 850 punjenja i screen-a 4.5h

 To je super postotak s obzirom na broj punjenja.

Ja sam prije cca 2mj napravio zamjenu. Original baterija sa 6mj jamstvoj 200kn. Ucijeni je i rad. Prilikom zamjene serviser je ostetio zanje staklo i trazio sam novo original a ne kineksu zamjenu. To ga je kostalo 250kn.

Sa novom baterijom i s obzirom na stanje moba, kao novi je. Kupljen 09/16

 tad sam i ja svoj kupio..takav mi je SOT kada sam 80% na wifi prikljucen al kad sam na podatcima i vecinom instagram koristim i preglednik ako izdrzi 4h SOT-a
koliko je kod tebe SOT s novom baterijom??