Samsung

Samsung Galaxy S10/S10+

mersimh sub 29.6.2019 15:32

jeste nasli kakvu pametnu opciju da imate neku vrstu notification LEDa?

 

nije mi toooliko bitno jer imam svakako smartwatch na ruci uvijek ali eto onako bilo bi lijepo imat tu lampicu ipak

 

takodje jel se vama S10 nekako jako brzo ugrije cak i kad nije na punjacu?

imao sam prije S8 i ovaj s10 je daleko topliji

CrossDeath ned 30.6.2019 00:53
Perodactyl kaže...
CrossDeath kaže...
Perodactyl kaže...

meni na s10e još nije stigla, a vidim da ostalima je. zna li tko zašto?

koji ti je CSC? gdje je kupljen mob?

 

kupljen u HT-u, csc je G970FODX1ASE1

To je trenutno najnoviji FW za uredaje kupljene u HT-u. Strpi se jos koji dan, mreze malo oduze taj proces nadogradivanja.

Strelok pon 1.7.2019 07:53

Vidim da su maknuli link a bilo je da možeš registrirati do 14.07.2019. uz kupljene uređaje do 30.06.

 

Eto.

Meni još nisu odgovorili ovi iz mediapolisa.

Isto imao problem nevažećeg IMEI broja sa S10.

Sad ionak ništa očito, jebiga.

CrossDeath pon 1.7.2019 07:55
ParaNO1d kaže...

27.6.2019. sam u webshopu T-coma kupio S10. Treba mi stići sutra ili preksutra, mogu li i dalje dobiti sluške ili? Pošto je kupljen prije 30.6

Ne bi trebalo biti problema, na stranici pise da registracije traju do 14.7.

galinjo24 pon 1.7.2019 08:34
Strelok kaže...

Vidim da su maknuli link a bilo je da možeš registrirati do 14.07.2019. uz kupljene uređaje do 30.06.

 

Eto.

Meni još nisu odgovorili ovi iz mediapolisa.

Isto imao problem nevažećeg IMEI broja sa S10.

Sad ionak ništa očito, jebiga.

 Ma ja sam isto imao pitanje,jel se moze boja birat ....nisam dobio odg iz mediapolisa

Ako ti je racun do 30.06,nebi trebalo biti problema ako ga regas do 14.7

stipoo uto 2.7.2019 17:15

Može li netko staviti link za registraciju? Ja ga ne mogu naći...

Imao sam problem još prije više od dva tjedna da mi javlja pogrešan imei prilikom registracije i danas su mi odgovorili da probam ponovo registrirati ali ne nalazim više link

ivanoile uto 2.7.2019 23:19
Mitohondri kaže...
ivanoile kaže...

Ima netko S10? Dobio sam jedan S10 sa Snapdragonom, pa bih volio vidjeti usporedbu sa Europskom verzijom.

 nemas sta usporedivati, u svakome pogledu imas bolji uredaj nego mi :D

 A baterija mi je najvise zanimljiva, da vidim ima li vidljive/osjetne razlike, jel' istina sto se prica po netu i tako to

MatijaZG sri 3.7.2019 00:44

Kao po tradiciji, i ove godine sam si nabavio novu perjanicu iz Samsunga. Planirao sam srednjeg brata ali ipak sam se odlučio sa S10e verziju. Konačno opet imam kompaktni flagship. S9 je bio sasvim dovoljno ergonomičan, ali S10e daleko lakše upravljam jednom rukom. Jedino pitanje se odnosi na foliju na ekranu. Ne volim nikakve folije niti maskice. Skinuti ju, da ili ne?

CrossDeath sri 3.7.2019 02:35
MatijaZG kaže...

Kao po tradiciji, i ove godine sam si nabavio novu perjanicu iz Samsunga. Planirao sam srednjeg brata ali ipak sam se odlučio sa S10e verziju. Konačno opet imam kompaktni flagship. S9 je bio sasvim dovoljno ergonomičan, ali S10e daleko lakše upravljam jednom rukom. Jedino pitanje se odnosi na foliju na ekranu. Ne volim nikakve folije niti maskice. Skinuti ju, da ili ne?

Ja sam svoju skinuo ubrzo nakon sto mi je stigao uredaj, jednostavno nista ne moze nadmasiti osjecaj stakla pod prstima. Zasad nemam niti jednu ogrebotinu na ekranu.

MatijaZG sri 3.7.2019 09:44
CrossDeath kaže...

Ja sam svoju skinuo ubrzo nakon sto mi je stigao uredaj, jednostavno nista ne moze nadmasiti osjecaj stakla pod prstima. Zasad nemam niti jednu ogrebotinu na ekranu.

 To i ja uvijek kažem. Nabavio sam uređaj i radi materijala od kojih je sastavljen. Ne vidim smisla u tome da ga guram u neku jeftinu plastiku samo zato da ne dobije par ogrebotina. Držati ću foliju par dana i onda ju skinuti.

arnes_king sri 3.7.2019 10:17
galinjo24 kaže...
Ja cu drzat jedno vrijeme foliju,onda kad skinem imam osjecaj da je drugi telefon😎😎

 Tako sam ja na s9+. Od kupovine preko godinu dana nosio foliju, neki dan se zakacila pa je odlijepim i ne mogu vjerovati koja razlika. Bas kao drugi telefon