Samogradnja - općenito

Ugradnja Coolera u miš (for gamers) PS2

UBIZEC cORPORATION ned 2.11.2008 21:28

Mnogim gamerima se znoje ručice dok igraju,i sad ja se sjetio da ugradim ventilator u mis da bude hladan a ne da si grije skup s mojim ručicama pa krenimo kroz vodič(slike idu po redu!´)

-priprema alata(bušilica,borer 2mm,lemilica,pistolj za plastiku  i skalpeluglavnom to je to)

 

1.(slika) rastavite vaš miš i izvadite iz ležišta pločicu stavite na stol uzmite ventilator i jednu led diodu

 

2.(slika)na plocicu dolazi glavni kabel i na njemu su žice vama će trebat narandžasta i bijela žica

 

3.(slika=kada ste pronasli te 2ije žice ogulite ih tako da imate kontakte da se bakrena žica vidi zatim uzmite ventilator i led diodu i spojte na te dvije žice crvena je + i bijela - okrenite polovetako da vam ventilator puse zrak prema van,a led diodu takkoder spojte zatim ukljucite mis u ps2 ulaz i vidite dal sve radi ako sve radi iskljucite i zalemite sve kontakte koje ste spojli

 

4.(slika)uzmite bušilicu sa borerom d=2mm i probusite gornji poklopac misa(rupica po želji i dje god hoćete)

 

5.(slika)ovako sam ja sebi napravio

 

6.(slika)pazite da vam se ovo ne desi pri (ne)stručnom rukovanju skalpelomPlačSmijeh

 

7.(slika)gornji poklopac i ostalo spojeno stavite na dohvat ruke zatim ventilator zaljepite negdje na plocicu od misa di ce se moc dobro vrtit i zalijepite ga za plocicu sa pistoljem za topljivu plastiku,nakon toga gurnite led diodu u jednu od rupica di ocete ili je mozete ostavit unutar miša

 

8.(slika)zatim to sve fino zaklopite da legne sve na svoje mijesto

 

9.(slika)kad je sklopljen ja sam stavio iza ledicu da ga vidim di je u mraku ledica nije bogzna sto jaka ali se vidiSmijeh one rupice sta ste busili sluze vam da zrak moze cirkulirat tj da ventilator obavlja svoju funkciju

 

oprostite zbog lose kvalitete slika jel je slikano s mobačem nepitajte zastoBelji se

 

Sve sto je gore napisano je dobronamjerno i ograđujem se od bilo kakve eventualne štete prilikom izvođenja,sve sto je napisano je i testirano i nebi smjelo bit problema ako sve strucno radite!