Sk8eR sub 13.11.2010 22:58

Mozete li mi dati kako da modujem PS1(slim). Zanima me kako mogu da modujem moj PS1, ne koristim ga vec dugo vremena pa me zanima dali se nesto moze iz njega iskoristiti ili da ga bacam u smece. Zanimao bi me najvise softmodding, naprimjer: da pokrenem neki player ili nesto slicno na PS1.

Sk8eR ned 14.11.2010 11:26
Glavonja94 kaže...

ma nemožeš ništa posebno sa njim,baš gledam po youtube, par fora ima, da napravis da igra backup games,da radi bez poklopca,da metneš cd sa strane kao u ps2 fat,koliko vidim ništa korisno...

 

Nema veze, mozda ga prodam za 50 godina na nekoj aukciji za veliku sumu {#}. Ili cu da ga bacim u smece samo.

captain_soap_McTawish ned 14.11.2010 19:37
Sk8eR kaže...

Mozete li mi dati kako da modujem PS1(slim). Zanima me kako mogu da modujem moj PS1, ne koristim ga vec dugo vremena pa me zanima dali se nesto moze iz njega iskoristiti ili da ga bacam u smece. Zanimao bi me najvise softmodding, naprimjer: da pokrenem neki player ili nesto slicno na PS1.

 

  Na PS1 već možeš slušati pjesme sa cd-a. Ne sjećam se u kojem codecu.

Sk8eR ned 14.11.2010 19:45
Glavonja94 kaže...

pa dobro,naravno da ima dobrih ako izuzmemo grafiku, npr Hogs Of War,Worms i takve su mi najdraže,to možeš igrat cijeli dan i nikad ti neće dosadit :D

 

Nemozemo da gledamo na grafiku jer je ta konzola bila aktuelna prije 15 godina.

Igrice za PS1 ako ne racunamo grafiku:

AlienWare1 pon 15.11.2010 18:30
captain_soap_McTawish kaže...
Sk8eR kaže...

Mozete li mi dati kako da modujem PS1(slim). Zanima me kako mogu da modujem moj PS1, ne koristim ga vec dugo vremena pa me zanima dali se nesto moze iz njega iskoristiti ili da ga bacam u smece. Zanimao bi me najvise softmodding, naprimjer: da pokrenem neki player ili nesto slicno na PS1.

 

  Na PS1 već možeš slušati pjesme sa cd-a. Ne sjećam se u kojem codecu.

Obični CD format. :)

 

Kao da je jučer bilo kad sam slušao AC/DC na starom sivonji..