giga čet 23.4.2009 01:27

prominija san kućište a cilj je bio smanjiti buku i tenperaturu samog unutrašnjosti te konponenata  CM 690 se našao kao naji tiši u klasi do 800kn a raspored konponeti jako prihvatljiv pogotovo kad je struja na samom podu kućišta te uvjek uvlaći hladan zrak iz vana  i kolićina mjesta za ventilatore koih je moguće ugradit ćak 7 te su dva na stopu kućišta  od 140mm 3 od 120mm i jedan od 80mm tomu dodamo još i fan controler (akasa) rezanju decibela nema kraja ja pre zadovoljan što se tiće tenperature i buke taman sve što mi je tribalo a teperatura nakon sata igre farkraja2 ako everest ne laže više nego idealna

giga pet 24.4.2009 12:18
dax1974 kaže...

Za moj Crossfire je smrt da se odmah ispod zadnje kartice nalazi napajanje na milimetar od venta.

Loš raspored po meni,i iz tog sam razloga odustao od tog solidnog kučišta.

 ali ja nemam crossfire a i da imam svebi savršeno stalo
microman pet 24.4.2009 19:18
dax1974 kaže...

Za moj Crossfire je smrt da se odmah ispod zadnje kartice nalazi napajanje na milimetar od venta.

Loš raspored po meni,i iz tog sam razloga odustao od tog solidnog kučišta.

 Na boku imaš dva mijesta za stavit 120mm ventove.Od kojih jedan puše direktno iznad grafa.Ja imam to kućište i imam HD4870+HD4850 u CF i temperature nisu znatno veče nego je to sa jednom grafom.
I što se tiče rasporeda u kučištu zbilja je odličan.Kable možeš posložit bez problema tak da ne ometaju protok zraka.A i bez problema staviš naj dužu grafu.
Sve u svemu ovo kućište može popapati i neka skuplja kućišta.
Oly_E3 pet 24.4.2009 19:23

Imam isto to kučište i prezadovoljan sam sa njime. Imam iskorišteno svih 7 mjesta za ugradnju ventova (120mm), a temperatura su niske da imam osjećaj da će pasti snijeg u kučištu.

 

Što se tebe tiče, da sam na tvom mjestu malo bi se više potrudio složiti kabele (iza ploče) ako si u mogučnosti

Dotore uto 28.4.2009 13:04
giga kaže...

za sve one koji misle da imaju isto kućište malo modnog dodatka i nemamo više isto kućište

eto još par slićica ali tu nije kraj biće toga još

 zanimljiv dodatak a od ćega je to uopće disi nabavija te usise i štoili su već
Ghost23 sri 13.5.2009 08:03

E svaka ti cast...sve pohvale autoru..stvarno je je**** i onda potenciometar..na kraju..svaka cast..Mozda uzmem neki dio iz tvojeg racunala u moj..tj..da malo kopiram..kako bi ja ssebi mogao napravit..:D..Cool

giga pet 15.5.2009 19:18
Radikal kaže...

Hm.... Ti sa cm690 nisi mogao bolje sakriti kablove?

Mislim, to kuciste je jedno od onih u kojem se zbilja sve moze sakriti. A i protok zraka bi ti bolji bio.

 

Recimo:

http://media.photobucket.com/image/coolermaster%20690/eugenizer/IMG_0030.jpg

http://www.hazexban.lunarpages.net/PC/PC.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/9042/cm690004fu5.jpg

http://media.photobucket.com/image/coolermaster%20690/tonschk/Image0003.jpg

 

 što se tiće kablova upravu si samo ću mjenjat grafu i napajanje pa ću se onda potrudit da sakrijam kablove štoje više moguće
Radikal pon 18.5.2009 13:28

Ma to je to. Kad ih sakrijes vidjet ces i pomak u temperaturi na bolje. Inace, budem stavio slike kako sam ja to slozio frendu u istom kucistu. Samo da zavrsim to danas. Bas sam se od jucer uhvatio sredivanja tog kucista opet. :-)

F1-IVO čet 21.5.2009 01:14
Radikal kaže...

Malo sam se igrao i do sada je to ovako:

Biti ce bolje kad vise vremena u komadu uhvatim...

isprika na slikama, mobitelom slikano...

Jel bi ti bio problem da skines desnu bocnu stranicu i slikas da vidim koliko ima mjesta da se kablovi sakriju?
giga čet 21.5.2009 14:26
F1-IVO kaže...
Radikal kaže...

Malo sam se igrao i do sada je to ovako:

Biti ce bolje kad vise vremena u komadu uhvatim...

isprika na slikama, mobitelom slikano...

Jel bi ti bio problem da skines desnu bocnu stranicu i slikas da vidim koliko ima mjesta da se kablovi sakriju?
 imaš nekih 12mm lufta tako da svi kablovi mogu stat bez problema samo ja nisan vodija raćuna o kablovima
Radikal pet 22.5.2009 09:24

Moze, budem skinuo pa slikao. Inace, onaj 24 pinski kabel od napajanja se lagano provuce a iza sam ja jos sve kablove sa selotejpom poljepio tako da mjesta ima ko u prici.

Al evo, slikam danas popodne pa ce se sve vidjet.

25. 05. E jbg. nisam stigao slikati, tek sam se jucer navecer vratio u Zagreb. Slikam danas ili najkasnije sutra.

Oly_E3 sri 27.5.2009 15:33

Haha. Meni samo što ne pukne ova stranica iza ploče. Zamjenio sam napajanje Raptoxx 750W sa Corsairom 550W i sada imam manje kablova i imam 5 120mm ventova (maknuo sam 2 jako stara, mislim 4-5 godina). Još sam zamjenio PATA DVD sa SATA-om pa nemam više tog ružnog, žutog, debelog kabela.