distrumah1111 uto 13.12.2011 22:34

pozdrav ljudi

novi sam znam da postoje vec ovakve teme ali iam neke svoje slike pa me zanima da mi na njima predložite neke stvari

 

znaci ovako iam jedan kompjuter..koji je običan-samo kutija sa komponentama

ja bih ga htio malo napraviti "atraktivnim"

 

 

htio bih staviti ventilator naprijed ali me malo buči rezanje ove plastike

bočnu stranicu sam si več izrezao..ali još gore moram staviti pleksiglas ili nekakvo staklo..još neznam što je najbolje

evo ako tko ima kakav prijedlog što bih mogao napraviti s ovim kučištem slobodno mi dajte ideje 

hvala ! :D

letece_prase čet 5.1.2012 13:03

ja bi ti predlozio da izvadis jednu od przilica., ovu doljnju (da ti ispod najgornje ostanu tri prazna slota) i onda isod nje ubacis 120 ili 140 mm vent s prednje strane koji ti tuce drito na hladnjak procesora.

ja sam si tako napravio s 120mm ventilatorom., jest da sam imao malo zahebancije da si skrojim limimiće za zasarafit vent al se isplatilo. sad je kanta ful prozracna. danas sam napravio i filter za nega od zenine crne hulahopke lol. {#} nemos vjerovat al cak i dobro izgleda.

a za ovu bocnu stranicu sto kazes da si si vec iskrojio pleksi dao bi ti prijedlog da na pleksi zaljepis neku prozirnu crnu naljepnicu., nece ti previs svjetlit kuciste a bit ce kul.

laux pet 6.1.2012 08:56

Stavi plexiglasss na bočnu stranicu, izvadi jednu pržilicu  tu stavi vent, i obavezno iznutra pofarbaj u crno zato što kada staviš plexiglass nebi bas dobro izgledalo ovako, i nekakav potenciometar si stavi.