mesomeone pon 7.5.2012 17:55

Izvrstan televizor srednje klase za ne zahtjevne korisnike. Kupio ga u 5. mj. 2011 za 4999(!) i to 40" (102cm) i prezadovoljan sam prikazom HD materijala, ali i SD materijala. Televizor ima tehnologiju Pixel Precise koja uvelike poboljšava prikaz slike, zajedno sa tehnologijom HD natural motion. Jako puno funkcija (noise reduction, screen pitcure type, game mode). Prikaz crne boje uz local dimming je i više nego solidan. 100hZ je solidno iako se nekad pri učestalim pokretima javlja blur. To je u biti jedina zamjerka. Ono što je mali nedostatak je što nema Ambilight, bar ne ova verzija za naše tržište, Ima 2 scart utora, 3 HDMI utora i jedan USB utor. Reproducira .mkv, .divx, .avi formate do 9000kbps bez problema, a preko 10000kbps se javljaju sitne smetnje. Dizajn vrhunski (pravi aluminij, okolo pravi aluminij, a ne plastika), daljinski savršen (lagan, lijep dizajn i ljepo poslagane topke, izbočene), menu televizora (iznimno jednostavan), učestale nadogradnje software-a iako po meni nepotrebne jer mi je svaka verzija do sada u redu. Kalibraciju nisam radio jer ju smatram nepotrebnom, slika je savršena. Cijena je prije kupnje bila 6900 ali sam eto uspjeo nekako sniženje uhvatit.