ninno pet 14.10.2011 22:56

Nedavno sam nabavio ovaj model televizora,što se pokazalo kao vrlo dobar i relativno jeftin odabir... Slika je odlična,prikaz boja i kontrast su savršeni... Jedina zamjerka je što kod glasnije reprodukcije filma ili glazbe,počne lagano krčanje zvučnika... Ako netko ima rješenje za ovaj mali nedostatak,volio bih ga čuti... Televizor nije nešto extra,gledajući današnji izbor televizora i mogućnosti koje oni nude... Ali uzevši u obzir cjenu i kvalitetu,oni koji ga kupe neće biti razočarani onim šta taj televizor nudi....

Žile66 pet 6.7.2012 10:43

Posjedujem  LG37LD465 i da ga ne ureknem perfektno radi, pregršt opcija i ko voli tehniku ima mogućnost da za sebe i svoj ukus postavi kvalitet slike , kvalitet tona i sve što je potrebno za maximalnu funkcionalnost i užitak. napominjem da različiti izvori tona imaju i različite kvalitete , tako je primjetno i na tv kanalima a sve zbog njihove tehnike i kvaliteta opreme koju koriste i naravno kvaliteta operatera koji nam sve to serviraju ( mislim na kablovske operatere i sl.). Filmovi takođe imaju različite vrste kodiranja zvuka pa je potrebno u meniju naći postavke zvuka i pored biranjanačin zvuka bioskop, sport , igrice  i dr. treba pokušati mijenjati i utomatska glasnoća na on/of irazgovijetan glas takođe na on/of i mora neće biti krčanja zvuka. Sigurno i pouzdano jer već imam ovaj aparat 2 godine....