sony111 uto 13.11.2012 20:56

hej... vec mjesecima si trazim novi mob (smartphone) i buduci da sam financijski ogranicena i nakon svih mobova sto sam proucavala i usporedivala xperia miro mi je najvise zapela za oko sa svojim specifikacijama u odnosu na cijenu... jedino sto me zanima, da li netko od vas zna, buduci da je Miro potpuno povezana sa Facebookom,  da li je moguce to nekako iskljucit (da mi konstantno ne dolaze notifikacije i ostale obavijesti za facea, da mi imenik nije integriran faceom itd...)?  unaprijed hvala {#}


BuRn_mb uto 20.11.2012 15:33
sony111 kaže...

hej... vec mjesecima si trazim novi mob (smartphone) i buduci da sam financijski ogranicena i nakon svih mobova sto sam proucavala i usporedivala xperia miro mi je najvise zapela za oko sa svojim specifikacijama u odnosu na cijenu... jedino sto me zanima, da li netko od vas zna, buduci da je Miro potpuno povezana sa Facebookom,  da li je moguce to nekako iskljucit (da mi konstantno ne dolaze notifikacije i ostale obavijesti za facea, da mi imenik nije integriran faceom itd...)?  unaprijed hvala {#}

Ma to su ti gluposti, povezan je sa facebookom u istoj mjeri kao i svaki android smartphone, ako imas instaliranu aplikaciju Facebook (a imas po defaultu na mobu)  ce ti dolazit obavijesti, ako te to nervira mozes ju izbrisat (vjerojatno ces morat rootat uređaj) ili jednostavno onemogućit... I notifikacije (inbox, notifications itd.)  ti dolaze pod obavijesti čim se spojiš na internet i ako te ne zanimaju imas X kojim ih maknes za sekundu...

 

A sta se tice imenika, nije integriran sa faceom tako da svugdje gledas logo facea ili sta god vec, nego izgleda kao sasvim normalan imenik :D

 

Sve u svemu odličan je mobitel i ako ga zelis kupit imas danas i jos par dana offer na sluzbenoj Tele2.hr facebook stranici za 700kn bez ikakve pretplate i obveze, i to dekodiran, tako da je to pun pogodak ;D

HDesignz pon 26.11.2012 19:05
B-52 kaže...

Danas sam uzeo ovaj mobitel, pa da vas pitam jel vi imate neku torbicu/futrolicu za njega..jer nisam jos nikad imo smartphone pa ne znam jel treba pazit da se ekran ne izdere i tako to..

da, svakako kupi screen protector i li torbicu za njega, na ebayu naručiš za 2-3 dolara..samo moraš čekat dok ti dođe..a ovi na njuškalu će te oderati za 50 kn i više...

kpavl uto 27.11.2012 23:40

Sestra si kupila Xperiu Miro i sve je bilo ok dok ga nije htjela staviti na punjenje. Meni se čini da je tvornička greška i teško se stavlja punjač u mobitel (microusb utor). Da nosim na reklamaciju ili ne?

 

Nisam nikako mogao uhvatiti najbolju sliku na kojoj se vidi no mislim da će ova biti dosta.

 

joka985 sub 22.12.2012 11:24

Ja sag kupio u Tele2 i radi mi na sve kartice...teta u trgovini mi je rekla kako su manje više svi uređaji otključani ali može se desiti da naletiš i na zaključan i još je rekla da je svaki pružatelj usluge (operater) dužan besplatno otključati svaki uređaj godinu dana nakon kupovine za korisnike bonova i po isteku ugovora za pretplatu, pa im se niti ne isplati zaključavati uređaje

MARKOZD15 pon 7.1.2013 19:31
kpavl kaže...

Scratch-resistant screen moze svatko napisati, probaj sa ključem ili kovanicama. Ne razumijem, stavio si novu foliju i spada ti? Nemoj stavljati kovanice u džep s mobitelom.

Nije nova folija, nego sam ju dobio kad sam kupio mobitel. Počela se odljepljivati, spadati... Kužiš ? Neću, nego samo pitam. 

 

I zanima me kakvo je stanje sa tim folijama u RH ? Jesu dobaviljive kod nas osim preko ebay-a ?