ATJLučko pet 4.5.2012 09:05

Ako je ovi mob nazivno iznad čak i HTC ONE X moba, očekujem cijenu bitno iznad 6k kuna u slobodnoj prodaji, a ne bih se začudio uvjerljivo bliže čak i cijeni blizu 7k kuna?!
Sada, da li će stvarno i biti takva, vrlo vjerojatno, ali koliko se isplati??!!

DwightSchrute pet 4.5.2012 09:24
ATJLučko kaže...
Ako je ovi mob nazivno iznad čak i HTC ONE X moba, očekujem cijenu bitno iznad 6k kuna u slobodnoj prodaji, a ne bih se začudio uvjerljivo bliže čak i cijeni blizu 7k kuna?!
Sada, da li će stvarno i biti takva, vrlo vjerojatno, ali koliko se isplati??!!

Ma daj,šta ti je,uređaj će 99 % koštati 4999 kn u slobodnoj prodaji,možda čak 4500 kn. Iliti ga 600 € u npr Njemačkoj.

ATJLučko pet 4.5.2012 10:05

@DwightSchrute, živi bili pa vidjeli tko je bio bliže procjeni!

Makar, referenca mi je bio Mikronis, ali vidim da je i kod njih HTC ONE X "pao" cijenom za cash solarno plaćanje na samo 4999.00 kuna, a prije "nekoliko" dana kada je tekar došao, cijena je bila opako višlja, over 6000.00 kuna!

Kako god bilo, gdje prvo dođe u prodaju i koju cijenu bude imao "samo" za uređaj, sve će mo vidjeti.
Uvjeren sam i prognoziram višlju nego onu HTC flagship moba.

Unix čet 24.5.2012 18:19
bor4c kaže...

Nema infrared port, nema projektor, ne može snimati ispod odjeće. Također nigdje nisam našao podatak da može raditi ispod vode. Dajem mu prolaznu ocjenu. 2/10.

 

 

Daj, tko još koristi infrared?

Shinichi uto 12.6.2012 08:37

Sve je to super ali ekrani preko 4'' su preveliki za mobitel IMO. Mobitel postaje nezgrapan i nije praktičan za upotrebu (probajte dohvatiti notification bar sa jednom rukom ili gornji red ikona na 4.8'' :D). Cigla. :D Realno, kome treba veliki ekran, bolje tablet onda ili laptop. Ozbiljnije stvari se ionako nemogu radit na mobitelu. Osobno smatram da je dijagonala od 3,7'' - 4'' sasvim dovoljno. ;)

 

Samo dižu rezoluciju ekrana koju onda treba pogonit sa jačim specifikacijama ali se suštinski ništa ne mjenja. I tako unedogled. Bezveze.

 

 

filipvk1000 uto 12.6.2012 21:09
Shinichi kaže...

Sve je to super ali ekrani preko 4'' su preveliki za mobitel IMO. Mobitel postaje nezgrapan i nije praktičan za upotrebu (probajte dohvatiti notification bar sa jednom rukom ili gornji red ikona na 4.8'' :D). Cigla. :D Realno, kome treba veliki ekran, bolje tablet onda ili laptop. Ozbiljnije stvari se ionako nemogu radit na mobitelu. Osobno smatram da je dijagonala od 3,7'' - 4'' sasvim dovoljno. ;)

 

Samo dižu rezoluciju ekrana koju onda treba pogonit sa jačim specifikacijama ali se suštinski ništa ne mjenja. I tako unedogled. Bezveze.

 

 

Pa i cilj ovog mobitela je da se koristi s 2 ruke,sve preko 4" ide sa 2 ruke....

Neka sredina je 4",to nit je za 1 ruku,a nit je za 2 ruke..

Moramo se naviknit da jednostavno se mobitel na touch screen mora koristit s 2 ruke,osim ovih 3.2"/3.5":..

 

btw. čini se da ću ga kupit,tj. dobit kad dođe u sindikat preko policije (tata)...il njega ili HTC One X ili iPhone 4S,najvjerojatnije Samsung...

al to nije sigurno (jer je moguće da nebude u prodaji preko sindikata) pa bih uzeo HTC One X :(

Minoza ned 17.6.2012 17:28
filipvk1000 kaže...
Shinichi kaže...

Sve je to super ali ekrani preko 4'' su preveliki za mobitel IMO. Mobitel postaje nezgrapan i nije praktičan za upotrebu (probajte dohvatiti notification bar sa jednom rukom ili gornji red ikona na 4.8'' :D). Cigla. :D Realno, kome treba veliki ekran, bolje tablet onda ili laptop. Ozbiljnije stvari se ionako nemogu radit na mobitelu. Osobno smatram da je dijagonala od 3,7'' - 4'' sasvim dovoljno. ;)

 

Samo dižu rezoluciju ekrana koju onda treba pogonit sa jačim specifikacijama ali se suštinski ništa ne mjenja. I tako unedogled. Bezveze.

 

 

Pa i cilj ovog mobitela je da se koristi s 2 ruke,sve preko 4" ide sa 2 ruke....

Neka sredina je 4",to nit je za 1 ruku,a nit je za 2 ruke..

Moramo se naviknit da jednostavno se mobitel na touch screen mora koristit s 2 ruke,osim ovih 3.2"/3.5":..

 

btw. čini se da ću ga kupit,tj. dobit kad dođe u sindikat preko policije (tata)...il njega ili HTC One X ili iPhone 4S,najvjerojatnije Samsung...

al to nije sigurno (jer je moguće da nebude u prodaji preko sindikata) pa bih uzeo HTC One X :(

 

Ja svoj primjerak preuzimam idući tjedan. U međuvremenu sam ga isprobao u nekoliko navrata. Bez problema ga koristim jednom rukom i dohvatim notification bar (nemam velike ruke/duge prste). Čak ga i moja cura koja ima stvarno sitne ruke koristi bez problema jednom rukom (inače ona ima X10i). Stvar je ja mislim do ergonomije, mob je lagano zaobljen te nekako zbog toga dobro leži i lakše je dohvatiti rubne dijelove zaslona.

hamstercic pet 18.1.2013 10:24
anonymous_Zg kaže...

Hoce li s3 dobit nadogradnju na jelly bean ?

U BUGu sam čitao da se Samsung Galaxy SIII mora rootati ako želiš baš nadogradnju sam, a ne čekati kada stigne.

Ne znam ako ažem ovo sve točno, jer nemam Galaxy SIII, pa...

ABCD1919 pet 18.3.2016 22:10
Unix kaže...

Vrlo zanimljiv uređaj nakon sveg hypea, lijepo izgleda (barem meni) bijela boja, kvazi-crna/plava je loša sa tim izgrebanim efektom.

Nadam se da cijene neće bit previsoke {#}

 Evo, 2016 je godina i još uvijek ga imam :-)

ide kao metak.

Ima kitkat od archidroida, bio je lollipop ali on je zahtjevniji

sistem.