Colnago čet 5.3.2015 13:30
Microsoft Lumia 640 XL LTE Dual SIM
  • Oblik: Klasični
  • Masa: 171 g
  • Mreže: EDGE, GPRS, HSDPA, LTE
  • Dual SIM: da
  • Wi-Fi: da
  • GPS: A-GPS
  • Fotoaparat: 13 MP
  • Interna memorija: 8 GB

 

Osnovne karakteristike

Oblik    Klasični

Dimenzije uređaja

  • 158 x 82 x 9 mm

Masa

  • 171 g

Vrsta tipkovnice

  • Virtualna

Vrijeme razgovora

  • 31 h

Vrijeme na čekanju

  • 936 h

Kapacitet baterije

  • 3000 mAh

Razlučivost ekrana

  • 720 x 1280 piksela

Dijagonala ekrana

  • 5,7"

Tip ekrana

  • 16M boja

 

Tehničke karakteristike

Mreže EDGE

  • GPRS
  • HSDPA
  • LTE

Dual SIM

  • da

Procesor

  • Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7

Operativni sustav

  • Windows Phone 8

Bluetooth

  • 4.0

Infrared Port

  • ne

NFC

  • da

Wi-Fi

  • da

FM radio

  • da

GPS

  • A-GPS

GLONASS

  • da

Fotoaparat

  • 13 MP

Interna memorija

  • 8 GB

RAM

  • 1 GB

Memorijske kartice

  • MicroSD (TransFlash)

USB priključak

  • Micro USB

Multitouch

  • da
BlueMax pon 9.3.2015 11:01

Saturn i Media Markt ih imaju po 220€ u slobodnoj prodaji.

 

Nazalost opet promasen izbor specifikacija. Da su kameru i bateriju sa 640XL stavili u 640 odmah bi je kupio. Ovako 640 ima slabu kameru i bateriju a 640XL je jednostavno prevelika. Bar meni. Kome pase 5,7" ekran i WP, nije los izbor.

sdomic uto 21.7.2015 12:01

samo da se pohvalim, stigla je DHL-oom... nemam riječi kako dobar mobitel, iako se još privikavam nakon androida...dual sim radi odlično, aplikacije se učitavaju bez ikakvog zastajkivanja, baterija traje dca dana iako stalno nekaj čačkam po mobitelu...za preporuku

neznalica90 uto 21.7.2015 12:21
sdomic kaže...

samo da se pohvalim, stigla je DHL-oom... nemam riječi kako dobar mobitel, iako se još privikavam nakon androida...dual sim radi odlično, aplikacije se učitavaju bez ikakvog zastajkivanja, baterija traje dca dana iako stalno nekaj čačkam po mobitelu...za preporuku

 kolko te izasla sve skupa s dostavom i koliko si cekao? uzeo si ovu mat crnu?

sdomic uto 21.7.2015 14:29
neznalica90 kaže...
sdomic kaže...

samo da se pohvalim, stigla je DHL-oom... nemam riječi kako dobar mobitel, iako se još privikavam nakon androida...dual sim radi odlično, aplikacije se učitavaju bez ikakvog zastajkivanja, baterija traje dca dana iako stalno nekaj čačkam po mobitelu...za preporuku

 kolko te izasla sve skupa s dostavom i koliko si cekao? uzeo si ovu mat crnu?

 1600kn, iako je 200eur devizna cijena, Paypal to preračuna u 1600 po nekom svojem tečaju, u to je uključena i dostava. da, uzeo sam mat crnu

grabber0207 sub 1.8.2015 06:08

Jel se tebi ugasi ekran na 5 sec pa onda opet upali kad je neka teža aplikacija u igri?

 

Čitam da se to ljudima dešava pa da upitam iz prve ruke nekoga ko ima 640 xl.

 

I kakva je situacija sa garancijom, duljina trajanja, mogućnost da se mob servisira u HR?

Iwo uto 18.8.2015 22:54

Na preporuku kolege  sdomic naručio sam Lumiu 640XL DS LTE preko MobyCity-ja, stiglo nakon 10 dana, sve je u redu, uređaj je vrhunski, jedina zamjerka je što sam dobio UK punjač sa adapterom za naše utičnice (što zapravo nije bitno..)

skorvy sri 19.8.2015 13:43
Iwo kaže...

Na preporuku kolege  sdomic naručio sam Lumiu 640XL DS LTE preko MobyCity-ja, stiglo nakon 10 dana, sve je u redu, uređaj je vrhunski, jedina zamjerka je što sam dobio UK punjač sa adapterom za naše utičnice (što zapravo nije bitno..)

 Znači, odmah ljepi dodatnu foliju preko ekrana, i po mogučnosti preklopna maskica. Istina da ima gorilla glass treće generacije, ali fakat se grebe, što se može vidjeti na svjetlu pod određenim kutem. Istina sve su to površinske ogrebotine, ali meni smetaju.