Random. ned 17.5.2009 20:37

Jesi ga koristio kad tvrdiš da je sranje? Ja ga imam i mobitel (gotovo pa handheld konzola) je zamalo perfektan. Usput, ne, nema bluetooth, boje se da si ljudi ne bi slali igre i ostale sadržaje koji se naplaćuju, a kamera je solidna. Aplikacija na tisuće, dosuše, većini je kvaliteta i namjena upitna, ali opet možeš naći program za koju god namjenu želiš.

 

I o kakvoj lozinci za bluetooth pričaš? Vidi se nisi primirišao iPhone.

Fićo_CoD 5 ned 17.5.2009 21:03
Random. kaže...

Jesi ga koristio kad tvrdiš da je sranje? Ja ga imam i mobitel (gotovo pa handheld konzola) je zamalo perfektan. Usput, ne, nema bluetooth, boje se da si ljudi ne bi slali igre i ostale sadržaje koji se naplaćuju, a kamera je solidna. Aplikacija na tisuće, dosuše, većini je kvaliteta i namjena upitna, ali opet možeš naći program za koju god namjenu želiš.

 

I o kakvoj lozinci za bluetooth pričaš? Vidi se nisi primirišao iPhone.

 kolko MP kamere?
ivaninho ned 17.5.2009 21:22

Vjeruj mi to nije malo, slike ispadnu čisto solidne (rez. 1600x1200). Prvo isprobaj ono što kritiziraš, nisi ni takao iPhone, a već pričaš protiv njega. Nemoj govoriti o onome što ne znaš, tj. nisi probao. Isto tako nemoj ponavljati za onima koji ga također nisu probali, a govore iste stvari!!!

Assassin ned 17.5.2009 21:55
žiža98 kaže...

Random kad si online možeš mi reći gdje se može kupiti Ipphone i koliko je novaca?Bogataš

 Ajde prestani bojat svaki post koji napises, i shvati vec jednom da se proizvod zove iPhone, a ne iPphone!
Random. ned 17.5.2009 22:14
Assassin kaže...
žiža98 kaže...

Random kad si online možeš mi reći gdje se može kupiti Ipphone i koliko je novaca?Bogataš

 Ajde prestani bojat svaki post koji napises, i shvati vec jednom da se proizvod zove iPhone, a ne iPphone!
 Također, ako nekome želiš privatno postaviti pitanje, pošalji mu privatnu poruku.
Lightning sri 11.11.2009 15:37

Ja se ne bunim... dobio za 1kn, radi kako treba, jailbreakan moze koristit sve moguce programe, a što je (meni)najbitnije ima samo 2 "tipke"

Sto se kamere tice, slikao sam do sada jednu sliku (koja na računalu ispadne OK), a ionako zašto bi zelio slikat išta mobitelom??

 

_Dangerous_Lickz_ sri 11.11.2009 15:50
Lightning kaže...

Ja se ne bunim... dobio za 1kn, radi kako treba, jailbreakan moze koristit sve moguce programe, a što je (meni)najbitnije ima samo 2 "tipke"

Sto se kamere tice, slikao sam do sada jednu sliku (koja na računalu ispadne OK), a ionako zašto bi zelio slikat išta mobitelom??

 

 Da li mogu uzet iPhone 3g 8gb i uzeti opciju iOpcija...i da...Da li išta plaćam samu uređaj??Ili to ide 75 kn dok de otplatim 1.000 i nešto kuna koliko košta???

_Dangerous_Lickz_ čet 12.11.2009 06:52
vjeko kaže...

To je samo data paket! Znači, tarifa 150 KN (poruke, pozivi) + iOpcija 75 KN (data).

 Sada znam sve...Zvao sam službu za korisnike

EDIT:Uzimam ga za božić u tarifi i300...u promotivnom razdoblju je plaćanje 150 kn...Kada otplatim 4 mjeseca spuštam se na i150 (a promotivno razodoblje traje 6 mj.),ostaje mi plaćanje 150 kn,

pošto se nakon spuštanja na nižu tarifu ne računa neostvareno promotivno razdoblje...

_Dangerous_Lickz_ uto 2.3.2010 12:09

OS uređaja: Brz,velika mogućnost proširivanja aplikacijama itd.
Kamera:Iako joj nedostaje snimaje videa,može poslužiti (makar bi bilo dobro da je barem 3MP (a na iPhoneu 3GS da je nekih 4MP)
Touch screen:radi perfektno,ali se vide otisci prstiju, kako na ekranu, tako i na "preokrenutoj" strani uređaja.
BlueTooth:Minus BTa na iPhoneu je ta što nema podršku za razmjenu podataka sa drugim uređajima.
OCJENE POJEDINAČNIH DJELOVA (OD 1 DO 5):
OS:5
KAMERA:3
TOUCH SCREEN:5
BATERIJA:4
UKUPNO:Vrlodobar,4 (4,25)