Razvoj web-stranica

Web Hosting 2019. -- HR/BIH

THErealPiVeNzI sub 2.2.2019 19:34

Koji je po vama najbolji web hosting u Hrvatskoj/BiH? Napravio sam web stranicu za jednu osnovnu školu u BiH(HTML/CSS/JS - stranica s vijestima i kontakt formom) pa me zanima koji web hosting da uzmem i kakav bi tip trebao uzeti. Stranica bi max. po danu imala 500 pregleda.

Jbac252 sub 9.2.2019 22:37

Hosting star godinu i 2 mjeseca

Neznas tko je vlasnik

Neznas koja je kompanija (nemoj mi reci da je ime domene naziv kompanije jer sad cu uzeti applesucks domenu)

Nema nijedne socijane mreze

Hosting koji drzi hosting stranicu na namecheapu

 

4$ za 3 godine hosting. Da, super za naivce.

Plati kreditnom na toj stranici i javi mi se za 2 tjedna koliko su ti uzeli love.

 

Unlimited - hosting stranice koje kazu unlimited nije unlimited jer je to doslovno nemoguce, ozbiljan hosting koji nude unlimited uvijek ima negdje napisano da unlimited nije unlimited. Ovo me podsjeca na hostinger prije nekoliko godina sve recenzije 1*, kvaliteta uzas, a besplatan hosting, odjednom vidis 5* na svim mogucim review sajtovima, zar mislis da nisu platili nekoj kompaniji da im nabije 5* ?

 

Zelis hosting? Uzmi ga na namecheap ili hawkhosting. Ako hoces domace da se ne izrazim idiote koji su skupi i/ili im je podrska nikakva i/ili ne znaju rijesiti problem izvoli.

 

Do sada sam bio uzimao ovim redoslijedom:

 

infonet - bio je super dok nije prodan (ovo je bilo davno)

studio4host - bjezi od njih (ovo je bilo davno)

hostgator - dobar, ali prenatrpavaju usere

mydataknox - drzao samo 1 staticnu stranicu nisam koristio bazu, cisto uploadao fajlove i sve je radilo ok (imao hosting godinu dana)

namecheap - dobar hosting, dobar support

hawkhost - koliko cujem ne natrpavaju usere, drzim 7 sajtova tamo 5 mjeseci i sve radi bez problema, jos nisam kontaktirao podrsku za nista.

bunker sri 27.3.2019 21:33
Fox Mulder kaže...

ekipa, kakav je avalon.hr?

 

Ovisi kaj misliš gore postaviti, koliko očekuješ prometa, otkuda će ti biti posjetitelji, kakav mail server ti treba...

 

Sve hosting tvrtke će se hvaliti da imaju odličnu infrastrukturu,  veliku propusnost, fw, brze diskove, dobar backup... I manje više to šljaka do prvog pravog problema a tada nemaš pomoć niotkuda...

 

 

user3468 čet 28.3.2019 00:44
Fox Mulder kaže...

ekipa, kakav je avalon.hr?

 Meni je u redu, nemam pritužbi osim korisničke službe koja kao da sve odgovore čitaju iz knjige.

 

Frend ima gore 30ak stranica i kaze da sve radi odlično, par puta mu netko srusio stranice ali bezbolno vrate backup..

 

Najbolje sam probaj i vidi, ako ti ne odgovara uvijek mozes promjeniti hosting :)